Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen negatív hatása lehet...

Milyen negatív hatása lehet ha valaki nem edz lábra?

Figyelt kérdés
Sok haverom kérdezi hogy én miért szánok egy egész edzés napot lábra, ők meg csak egyszer egyszer ha eszükbe jut edzés végén csinálnak valami lábgyakorlatot. Eddig amiket hallottam, és továbbadtam az az, hogy ha valaki nem edz lábra is, akkor egy idő után nem fejlődik tovább a felső teste sem, mert szimmetriára, arányosságra törekszik a test. A másik amit még hallottam hogy az ereink tökéletes működéséhez is kell ez a szimmetria. Mi van még?
2013. febr. 20. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az van még, hogy a lábedzés elősegíti a növekedési hormon termelődését. Aki nem lábazik, az ezt is elmulasztja.
2013. febr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg az az apróság, hogy RONDA! De nem muszáj lábra edzeni, legalább messziről feltűnik, hogy idióta közeledik.
2013. febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Aki lábra edz annak SOKKAL erősebb a tartása!

Erősebb a hátizmai!

Gondolj bele valaki edz 5-7 éve keményen ,de csak felsőtestre.Valakit elkellene vinni a hátán és össze vissza menne,mint aki részeg!Vagy egy zsákot nem tudna elvinni a hátán,mert a lábai nembírják el ..... :)

2013. febr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszik
2013. febr. 21. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!