Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem látszik az eredmény?

Miért nem látszik az eredmény?

Figyelt kérdés

Vannak olyan kollégàim akik hetente többször is sportolnak.van aki

fut,zumbàzik,van aki aerobikozik,van aki mèlyizom tornàra jàr.mègis külsöleg nem làtszik az eredmény.nagy hasa van vagy segge stb.40-50 èvesekről beszèlek.ez elkeserit.lehet èn is ilyen leszek ennyi idősen?


2013. febr. 20. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmi élelmi rendet nem követnek, de hát a zumba meg az érobik nem arra való, hogy eredményük legyen.
2013. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem leszel ilyen, ha tiszta étrended lesz mellé.

Ugyanis a kaján múlik a nagy része.

Én pl 42 vagyok, de a formát még tartom.:)

2013. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így van !

AZ VAGY , AMIT MEGESZEL !!! :)

2013. febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De mindegyik csinàl erősitèst.èn nem eszem egèszsègesen és ez mehlàtszik a narancsbőröm miatt de nem vagyok elhizott.csak izmosodnom kellene.de ezek szerint ha igy nem hizom de sportolok akkor nem lesz eredmèny csak ha leteszem az édessèget ès egèszégesrn kajâlok?
2013. febr. 20. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Még az egészséges kajáláson belül sem mindegy, hogy mennyi fehérje és szénhidrát, zsír megy be.

Tehát nem mindegy az alapanyag és a mennyiség.

20 évesen még tolerálod a cukrokat, csokikat, de 40 évesen már igencsak oda kell figyelni az étrendre. Sok embernek fiatalon is.

2013. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!