Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyönyörű, tónusos, nőiesen...

Gyönyörű, tónusos, nőiesen izmos test a cél! Milyen edzést végezzek, ami nem konditermi?

Figyelt kérdés
Videót is linkelhettek ha van! És szerintetek ideális ehhez a 20% testzsír%? Nem akarok kidolgozott kockahasat, csak laposat és háj nélkülit. A fenekemre, lábamra koncentrálnék legfőkébb de nem lógok meg a felsőtest formálása elől sem.
2013. febr. 20. 22:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi baj a konditeremmel?
2013. febr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nincs 50km-es körzetben.
2013. febr. 20. 22:19
 3/17 anonim ***** válasza:

Értem.

Akkor a Fegyencedzés könyvet ajánlanám.

Saját testsúllyal,eszköz nélkül végzett gyakorlatokra épül,elvileg neten is fentvan.

A 20 százalékos testzsír viszont szerintem kicsit sok..

2013. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nőként is? Én úgy tudom, hogy az már a normál tartomány alatt van. Mennyit ajánlasz? Fegyencedzés mellett kardiózzak is?
2013. febr. 20. 22:25
 5/17 anonim válasza:
50%

Fegyencedzés a tónusos női testért? Ez vicc?

Amúgy a saját testsúlyos edzés tényleg jó. Úgy keresd hogy Calisthenics.

2013. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Persze,az bőven a normál kategória,sőt alsó határ,de elvileg nem a lapos has kategória.Persze embertől függ,nem tudom biztosan:)


Egy ideig inkább tömegnövelő fehérjében gazdag étrended javasolnék,az izomnövelésre,és csak azután kardiót(+diétát) hogy előjöjjenek a formák. Egyszerre fogyni és izmosodni nem lehet hatékonyan.

Ja,és a könyv megszálottan konditerem-ellenes propagandáját sem érdemes elhinni.

2013. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös a Fegyencedzés egyenlő a Calistheniccsel és a saját testsúlyos edzéssel..
2013. febr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Nők esetében a 20 és 25% testzsír az elfogadott egészséges érték, ezalatt úgy kb. 14%-ig vannak az atléták és sportolók, alatta pedig már az anorexiások következnek, azért itt a nemi hovatartozás is számít...

Az optimális táplálkozás nélkülözhetetlen.

Ha zsírt is akarsz leadni akkor az aerob és cardió edzések fontosak a tonizálás miatt.

A fegyencedzést nem ajánlom kezdőként neked, az olyan edzéseknek nincs sok értelme, amit 1 hét után megunsz mert nem tudod végigcsinálni.

Rubint Rékának, Bíró Icának, Béres Alexandrának rengeteg dvd-je van, amit kezdőként ki tudsz próbálni, abból akár magadnak is összeállíthatsz edzésprogramokat...

De ha komplett programokra vágysz neten megtalálod a Slim in 6, The Firm Express - Get thin in 30 egy hónapra összeállított programjait is.

2013. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Akkor most mi legyen, összezavarodtam? :D ezek az edzések hatásosabbak, mint azok a Rubint Réka és társai tornavideók? Mert komolyan szeretném csinálni és nem csak vékony akarok lenni, hanem feszesebb az átlagnál. A ch-fehérje bevitelre jó az 50g-130g arány?
2013. febr. 20. 22:37
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as mikor írtam az előbbi választ akkor még nem olvastam a tiédet. Akkor ezek szerint a Rubint Réka féle videók is jók? Csak azért tartottam tőle, mert barátnőm is csinálja már egy éve, vékony is lett de nem izmos. Akkor gondolom ő nem az edzésnél, hanem a kajálással rontotta el.
2013. febr. 20. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!