Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyek a leghatékonyabb...

Melyek a leghatékonyabb gyakorlatok az erő növelésére?

Figyelt kérdés

Most konkrétan az erőre gondolok és nem az izomnövelésre. Súlyzós vagy szabad testsúlyos vagy akármi jöhet!


(na jó jedi lovagok válaszait nem értékelném sokra)



2013. febr. 22. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tegyél fel a válladra egy 50 kg-os zsákot és vidd addig amíg bírsz lépni ! Garantált erősítés az egész testednek !!! :)
2013. febr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom hogy olvasd el Paul "Coach" Wade:Fegyencezés 1 illetve 2 című könyveit és vagy Pavel:Meztelen harcos című könyvét.

Jobb úgy ha először a fegyencedzést alkalmazod mert a Meztelen Harcos már egy "haladóbb" könyv.

2013. febr. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló leírta!
2013. febr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
értem, megpróbálom majd megvenni őket, addig valamit tudtok mondani hogy mire számítsak? A könyv leírását elolvastam de ha ti olvastátok akkor biztos tudtok mondani ti is valamit.
2013. febr. 23. 10:33
 5/11 anonim ***** válasza:

1. Hát, amíg megveszed addig olvasgathatod online is *köhömm*...


2. A fegyencedzés hagyományos, saját testsúllyal végzett erősítés, jól kidolgozott rendszer fokozatosan növelt terheléssel.


3. A meztelen harcos 2 gyakorlatból áll, ezekkel segít megtanulni az izmok maximális megfeszítésének KÉPESSÉGÉT.


El lehet kezdeni a fegyencet, 1-kezes fekvőhöz érve abszolút jó ötlet elolvasni a Pavel könyvet és az alapján áttérni a GTG edzésre, és ezt akár fél éven át gyakorolni, fejlődni.. Utána vissza lehet térni a fegyenc haladó gyakorlataihoz.

A meztelen harcos GTG edzése 2 gyakorlattal működik, a fegyencedzésben több gyakorlat is van, tehát a kettőt egyszerre nincs értelme csinálni, ámbár mindkettő megállja a helyét egymagában is!

2013. febr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!


te próbáltad is azokat a gyakorlatokat?

2013. febr. 23. 10:53
 7/11 anonim válasza:
Más kérdés, hogy én is ezeket a gyakorlatokat végzem és ugyan nem konkrtéan ezek miatt, de mivel nagy megterheléssel bíró gyakorlatok kérdés mennyire teszik tönkre az izületeket, főleg az egylábas guggolás a térdben...
2013. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a meztelen harcost gyakoroltam. Igazi tudomány az erőgyakorlatok szabályos kivitelezése, ami fontos ahhoz hogy az ízületek stabilak és védettek legyenek.
2013. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

13:26


ha egyből a mesterlépéssel kezdesz akkor ne csodálkozz majd sérüléseken. Ha felépíted akkor semmi bajod se lesz.

2013. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nyilván ezért mennek tönkre a sportolók is 30-40 évesen max (mozgásszervileg)
2013. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!