Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Segítség kéne?...

Testépítők! Segítség kéne? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Márciusban lesz 1 éve, hogy abba hagytam a kondizást, pedig kb 1,5 évig jártam. Most úgy néz ki újra tudnám kezdeni. De sajnos idő közben az is eltűnt szinte teljesen amit össze szedtem. 63 kilós voltam kb amikor elkezdtem, nagyon vékony és amikor abba hagytam 70 körül voltam és (mások szerint) kezdtem jól kinézni és én is észre vettem, hogy azért volt változás. De sajnos kb minden izom eltűnt, vagy nagyon "összement", pedig a súlyom alig változott.

Az lenne a kérdésem, hogy ha most elkezdem, akkor van-e esélyem arra, hogy nyárra újra szálkás legyek és "látsszon" hogy járok kondizni?


2013. febr. 27. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

igen van! mert van egy olyan hogy, izommemória

ami röviden annyi hogy könnyebben vissza tudod szedni azt az izomzatot ami már egyszer megvolt mint azt ami még nem

2013. febr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
Gyorsabb visszanyerni, mintha elplről kezdenéd. De ha csak a nyár miatt csinálod, akkor sakkozz inkább...
2013. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Osynho ***** válasza:
Nyárig valamennyi vissza fog jönni, de maga a szálkásítás is hosszú idő, tehát azért top formát ne várj 3 hónap alatt...
2013. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdj bele ! :)
2013. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!