Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 3 legjobb tricepsz gyakorlat?

3 legjobb tricepsz gyakorlat?

Figyelt kérdés
3 gyakorlatot szánok tricepszre de nem tudom melyik 3 a legjobb eddig úgy gondoltam hogy tolódzkodás,szűknyomás,letolás csigán,de a tricepsz 1 napon van a mellel és a tolódzkodást hiába szűken csinálom nem megy annyi amennyinek kéne.
2013. márc. 2. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:

egykezes súlyzós gyakorlatokat sem szabad elfelejteni és még ott van a fejtörő(homlokra engedés) is ami nagyon jó gyakorlat ha nincsenek könyök problémáid

Azokat a gyakorlatokat használd amiket érzel és variáld a gyakorlatokat sorozatokat ismétlések számát


van akinek bejön a mell és tricepsz edzés én nem szertem a kettőt együtt edzeni mert a tricepszet nem tudom normálisan megedzeni jobban szertetem vállal vagy háttal edzeni. De mindenki más ha neked így bejön akkor nyugodtan csináld együtt

2013. márc. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egy eléggé csontig rágott téma. Nincs olyan, hogy legjobb gyakorlat. Ha lenne, mindenki azt csinálná. Mindenkinek mások a genetikai adottságai (karok hossza, izmok tapadása), ennél fogva lehet, hogy a haverod tök jól koncentráltan tud végezni egy gyakorlatot, neked meg még a vádlid is beledolgozik. Próbálgasd, kombináld egymással és figyeld meg, hogy melyiktől durransz be jobban, hol érzed igazán, hogy dolgozik a tricó. Nálam általában tolódzkodás van feltámasztott lábbal, súllyal az ölemben, aztán egykezessel tricepsznyújtás fej mögött és lórúgás, de csigán alul. Ez annyiban jobb, mint a súlyzós lórúgás, hogy akkor is dolgozik a tricepsz, amikor "pihenő állásban" van a karod. De a koponyatörő egy nagyon jó gyakorlat, ha jó a könyököd és valóban szabályosan csinálod a gyakorlatot.
2013. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tolódzkodás

Fejtörő

Szűken nyomás

Hátsó támasz

Fekvőtámasz

Letolás csigán

Lórúgás

Ezek mind jók!Bármelyiket nyugodtan választhatod !!! :)

2013. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nálam a lórúgás válik be legjobban
2013. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a videón lévőket elnézve nem nagyon izmosodnék :D
2013. márc. 13. 20:22
 7/7 anonim válasza:
Én csak egy legjobbat tudok és az a tricepsz fekve kétkezes rúddal..
2017. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!