Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyikre kezdjek járni:...

Melyikre kezdjek járni: szertornára vagy ritmikus gimnasztikára? Tudom hogy ezt korábban kell kezdeni de csak hobbiból csinálnám.

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 14:28
 1/7 anonim válasza:
Én inkább a ritmikus gimnasztikát választanám. Az szebb, nőiesebb dolog.
2013. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szertorna!!:) Én is arra járok, nagyon szeretem...de csak akkor válaszd ezt ha van kellő önbizalmad...;) Az rg nekem nem jön be, lehet hogy nőiesebb de valakinél már szinte ronda (már bocsánat) hogy mennyire hajlékony és kicsavarja magát....:P Ott csak hajlékonyság és egyensúly kell, a tornánál hajlékonyság (kevesebb) erő, önbizalom, egyensúly és legfőképpen merészség *--* Amikor már sokadjára csinálsz meg egy szaltót kötésben, de nem jól...mikor végre sikerül az nagyon-nagyon jó érzés <3 Én csak ajánlani tudom, de ahhoz bírni kell az erősítést :D Amúgy hány éves vagy? c:
2013. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi egyébként 11 éves vagyok
2013. márc. 8. 16:11
 4/7 anonim válasza:
Én 9 éve szertornázom és egyszerűen imádom. Bár mivel én Pécsen szertornázom, sajnos nem olyan jók az edzési körülmények, de ahhoz éppen elég, hogy csapatunk országos szinten 4 éve első helyezett, valamint egyéniben is ott vagyunk folyamatosan a dobogón. Szerintem nem vagy nagyon elkésve vele, de minél előbb kezded el, annál jobb. ;) Én azért ajánlanám inkább a szertornát, mint az RG-t, mert az RG-t sokkal előbb kellett volna elkezdened. De persze, ha nagyon-nagyon hajlékony vagy, akkor nincs akadálya, hogy RG-re menj. Amúgy hol laksz? Hova szeretnél járni szertornázni/RG-zni?? Bármelyiket is választod, sok sikert kívánok hozzá. :)
2013. máj. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ igazából Debrecenben vagy környékén keresek edzést. Már rég tettem fel a kérdést de akkor még nem volt biztos hogy akarom most már az csak nem tudom melyiket. Egyébként elég hajlékony vagyok alapból, örököltem persze azért nem annyira mint az rg-zők.
2013. máj. 21. 07:20
 6/7 anonim válasza:
én győrben szertornázom szóval csak ajánani tudom.:) az RSG tényleg kecses, nőies és ad egy tartást de ez a szertorna is megadja. az RSg-hez nagyon hajlékonynak kell lenni. a szertornához is, de tapasztalatból tudom, ha nem vagy hajlékony akkor is lehetsz jó. és az előttem lévő mellé állok miszerint néha már ronda ha valaki annyira hajlékony és "kicsavarja magát"
2013. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szertornát javaslom neked!
2013. júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!