Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy rugalmasabbá...

Legion kérdése:

Mit tegyek, hogy rugalmasabbá váljanak a kéz, és lábízületeim? A fél egylábas guggolásban, és a fél egykezes fekvőben egyszerűen egy ponton túl nem hajlanak be a végtagjaim, nem tudom lejjebb engedni a testem.

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pusztán gyenge vagy, az említett gyakorlatoknak köze sincs a rugalmassághoz.
2013. márc. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még az is jobb,mint hogy merevek legyenek az ízületeim.Amúgy a fekvőnél még csak a szűknél járok,és a guggolásnál a harmadik lépésnél,de már próbaképp csináltam teljes,szabályos guggolást.Szóval,mire eljutok a kérdezett lépésekig,addigra már elég erős leszek,hogy menjen a fél egylábas,fél egykezes?
2013. márc. 7. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudom hogy amilyen a fizikumod, a táplálkozásod, és azt sem hogy milyen intenzíven/szabályosan edzel. Így nem lehet meg mondani, hogy mennyit fogsz addigra fejlődni/erősödni.
2013. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát,26 éves férfi,186/79,5 kg." hónapja harcosok étrendje,kb.1 éve Fegyencedzés,3 nap edzés,1 nap pihenés.Óránként csinálok a guggolásból,szűk fekvőből,széles fekvőből,felső fogású húzódzkodásból,és a szűk fogásúból,plussz a lábemelés 3.lépése.Ezekből néhányat minden órában,napi 5-6 órában,és hamarosan megint Cooper.Abból most megy 12 perc alatt 2900 m.Nagyjából ezek a paramétereim.Most este is a konyhában próbáltam az egylábas fél guggolást,de egy ponton tól az Istennek sem megy lejjebb a lábam.Amúgy hivatalosan a harmadik lépésnél járok,pár nap múlva elkezdem a 4.-et,a fél guggolást.Nem tudom,mi lesz,ha a maga idejében nem leszek rugalmasabb....
2013. márc. 7. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!