Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudok görkorcsolyázni, de...

Tudok görkorcsolyázni, de szeretnék még jobban! Adnátok egy pár technikát hogy jobb legyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék tudni:ugratni,siklani ilyesmik:)

2013. márc. 8. 12:47
 1/1 anonim válasza:

Szia én egész nyáron göriztem 10-17 óráig volt amikor többet is.

először is hogy jól tudj siklani ahhoz kell egy olyan terület ami sima és kevés rajta a beton hiba stb.... Lehetőleg kicsit lejtős legyen és hosszú!

amikor ez megvan akkor álj az elejére vegyél egy lendületet és gyorsan "teperj" és amikor eléggé felgyorsúltál akkor kényelmesen álj egy kicsit előre dőlve és máris siklasz! Az ugratás veszélyes dolog mert könnyen elvesztheted az egyensúlyod és máris fenékre pottyansz.Először is ugye meg van a tiszta terület ami kicsit lejtős de sztem jobb ha ugrásnál nem lejtős a terület.Szal keress egy vékony fa ágat tedd le az útra és lassan indulj el felé amikor ez megvan jobban mint szoktad hajlísd be a térded és dőlj jobban előre fontos hogy itt is legyen lendületed és egyensúlyod amikor kb 10 cm-re vagy az ágtól akkor zárd össze jól a lábad vagyis inkább kényelmesen de úgy hogy a két lábad között is legyen kb 15-18 cm és akkor lendísd meg a két karod és pároslábbal ugord át a fa ágat ha ez már jól megy akkor úgy nehezítheted hogy nem 10 cm-re vagy az ágtól hanem 15,20,25 cm-re vagy stb.... Ha lenne még kérdésed hallgatom de én inkább klasszikusan görkörizok mert nem nagyon szeretek trükköket csinálni..

2013. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!