Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők: mit csináljak ha...

Testépítők: mit csináljak ha nem bírok eleget enni?

Figyelt kérdés

Kiszámoltam 85 kilómra a szénhidrát szükségeletem (inaktív életmódnál 300g, súlytartás esetén 450g, tömegelésnél 500-550g) és 153-170g protein kell

Az a gond, hogy ezt egyszerűen nem bírom megenni.

Max 200g szénhidrát csúszik le a torkomon és kb 100-120g fehérje.


vannak trükkök, hogy többet tudjak enni?


2013. márc. 8. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél tömeg növelőt vagy fehérjét. 70-80% tejsavót. Ezzel kb a szükségleted felét kipótolhatod
2013. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ennyi kalória. De úgy általában fokozatosan növeld a mennyiséget, hagyj időt a szervezetednek hozzászokni a nagyobb mennyiséghez. Étkezz naponta 5-6 alkalommal. Ha sehogy sem bírsz annyit enni, amennyi szükséges, akkor próbálkozz koncentrátumokkal.
2013. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda problémád van,irigyellek.
2013. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a feherje es szenhidrat szukseglet 70-80 szazalekat termeszetes forrasokbol kell bevinni mert abban vannak vitaminok meg elemi rostok amik kellenek a szervezetnez az izomepiteshez. ezert hivjak a porokat taplalek KIEGESZITOnek. a feherje es szenhidrat szuksegleted felet nem szabad porokbol bevinni mert semmit nem fog erni.


etkezz tobbszor ahogy elottem is irtak, es tudjad hogy ha ezt most nem eszed meg akkor semmit nem ert az az napi edzesed:)

2013. márc. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem azért nem kéne a felénél többet kiegből bevinni, mert nem ér semmit, hanem mert a gyomor szilárd kajára készül, és könnyen hasmenés lehet a dologból. És a kiegek is természetesek, nem mesterségesek (:
2013. márc. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
növeld a zsír beviteled..
2013. márc. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jah a telítetlen zsírt is benyomhatod CH helyett, de hogy a rákba nem tudsz megenni csak ennyit?

én 400g-ot letolok majdnem és 77kg vagyok

2013. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!