Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mehetek mma edzésre?

Szerintetek mehetek mma edzésre?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami jo küzdő sportot űzni! Valamit amivel megtudodm maga, védeni! Pl. MMA. Oda azért nem mentem mert nincs tapasztalatom anküzdősportok terén. Meg az mma amugy is elég durva. De ma találkoztam egy edzővel aki azr mondta h fél, egy évig tanulhatok csak ökölvivást, rugásokat, jio-jitsunelemeket. Szoval ameddig csak akarom addig elég a technikai edzésre járnom, azt nem tudodm h ott is szétverik e a fejem :D :D. Ti mi ajánlotok? Szerintetek mit csináljak?
2013. márc. 8. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem menj le, nincs vesztenivalód, vagy legalább nézd meg!

Az MMA az egyik legjobb küzdősport, bár én birkózok. XD


Végre valaki, aki nem csing-csung-csinre, meg egyéb itthon sz@rul oktatott harcművészetekre akar lemenni.

2013. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi rendes vagy! :D eddig mindenki csak le akart beszélni, meg hogy 5-6 év "előképzettség" is kell
2013. márc. 8. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!