Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, hatásos lehet...

Mit gondoltok, hatásos lehet az 'edzésem'?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, 165 cm és 75 kg. Sajnos sose voltam nagy sportember, de most szeretnék változtatni ezen és sportolni. Rubint Réka '20 perc önmagadért' edzésbe kezdtem bele és az étkezésemre is figyelek. Próbálom minden nap végigcsinálni a hasizomgyakorló edzéseket és mellette az étkezésemre is figyelek. Szerintetek sikerülhet így fogynom kb. 10 kilót? Vagy kezdjek bele valami más programba? (futáson kívül)

Köszönöm!



2013. márc. 8. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

enyhe szóismétlés-étkezésemre is figyelek:).

de hiába írod le 2x,ha nem derül ki belőle semmi.

mert nézni,figyelni mindenki tudja.

betartani,kiszámolni,elkészíteni,időre megenni meg kevesen.

a hasat edzeni meg bőven elég heti 2x,aminek amúgy a kalória felhasználása minimális.

szóval ezek alapján nem sikerülhet,de azért sokkal több,mint a semmi.

2013. márc. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A lényeg, hogy elhatároztad és bele is keztél. Ne hagyd, hogy elvegyék a kedved. Az meg, hogy mi a jó, majd kialakul, érezni, tapasztalni fogod. Emellett megismerkedhetsz más sportoló emberrel, akiktől sokkal jobb tanácsot kapsz majd, mint itt a hozzáérteni akaró okosoktól.
2013. jún. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!