Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sport vitamint ajánlaná...

Milyen sport vitamint ajánlanátok vagy szedtek? (nőknek, edzéshez )

Figyelt kérdés
Heti 3X járok, most kezdtem. Kíváncsi vagyok kinek mi jöttbe vagy mi az ami tényleg jó. Fehérjét kell inni? Csokit egyáltalán nem szabad enni? Fogyni szeretnék és kicsit izmosodni is.

#edzés #sport vitamin #nőknek vitamin
2013. márc. 9. 13:02
1 2
 1/13 dirtboy ***** válasza:

ez lenne jó

[link]

de ha nem engedheted meg akkor jó a mega daily one plusz is.

2013. márc. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 dirtboy ***** válasza:

ja és fogyni és izmot építeni egy időben nem lehet de ettől függetlenül fogyni és izmosabbnak kinézni még lehet mivel a fogyással jobban fognak látszódni a már meglévő izmaid.

fehérje fogyasztása szükséges lesz hogy tudd tartani a magas protein bevitelt.

2013. márc. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Látom nincs étrended, mert akkor tudnád, mire való a "fehérjeivás". Meg azt, hogy érdemileg fogyni és izmosodni nem lehet egyszerre, és azt is, hogy mikor fér bele a csoki és mennyi.


[link]


Vitaminból jók a dirtboy által említettek, jó még a Biotech Vitabolic is, de körülnézhetsz a piacon összehasonlítva a hatóanyagtartalmakat. Csak arra kell vigyázni, hogy hány tablettára is vonatkozik a felírt érték. Meg érdekes, de azt vettem észre, hogy az amcsi gyártók vitaminjai látványosan gyengék és drágák úgy általában.

2013. márc. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nincs étrendem még, azért kérdezem. Tudom miket kéne enni, de nekem azt mondták egyáltalán ne egyek csokit. Gondoltam , hogy fogyni kell mielőtt izmosodom, de olyan sok felesleg nincs rajtam 3-4 kiló kb. Érdemes lenne ki kérni egy szakértő tanácsát inkább? Egyébként köszönöm a válaszokat.
2013. márc. 9. 13:23
 5/13 A kérdező kommentje:
dirtboy, amit mutattál mennyi ideig jó? Amíg edzek végig szedjem?
2013. márc. 9. 13:25
 6/13 dirtboy ***** válasza:

így van a vitamin az folyamatos szedést igényel,vitaminra minden nap szükség van.

hogy meddig elég mindegyikre rá van írva.

multi pro pak pl 30nap,dobozon ott lesz majd hogy servings per container aztán egy szám.

az lesz az hogy hány adag de neten megtalálod mindegyiknek a leírásában hogy mennyi időre elég.

2013. márc. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mellé kell még a fehérje is vagy ez mellé nem?
2013. márc. 9. 13:34
 8/13 anonim ***** válasza:

Már ki is kérted szakértők tanácsát :DD


3-4 kiló az semmi ebben a sportban (bár nemtudom, hogy állapítják ezt meg a nők, hogy mennyi a felesleg), de leginkább a tükör mondja meg, hogy izmosodni vagy fogyni kéne először. Fogyás közben valóban hanyagolni kéne a csokit, ott kell a szigor, de tömegelés (izmosodás) közben annyira nem gáz, persze csak mértékkel ott is, hogy ne zsírosodj el túlságosan.


Ez a Multi Pro vitamin 30 napig elég, de szerintem ha ilyen kis 40 kilós egyszálbél kislány vagy, talán kicsit sok, felesleges egy ilyen erős cucc :D Én szvsz nem javaslom azt se, hogy akkor kétnaponta, mert minél kiegyensúlyozottabb vitaminellátás kéne, nem megdobás-semmi-megdobás-semmi.

2013. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én csak azt tudom, hogy mennyit szedtem el az utóbbi időben és az számomra felesleg :D hogyha ez nem jó akkor mi lenne jó nekem? 50 felett vagyok mm kilóban. Ami nem lenne sok, de látom, hogy az :D
2013. márc. 9. 13:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Hány centi vagy? Testzsírszázalék kb?
2013. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!