Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, ha futok 3 perc...

Miért van az, ha futok 3 perc után a mellkasom el kezd égni, alig kapok levegőt és nem tudok futni tovább?

Figyelt kérdés
Nem valami jó az állóképességem, de 3 percnél jóval többet tudnék futni, úgy érzem. Viszont úgy ég a mellkasom, mintha tűzet gyújtottak volna egy kis mentollal megspékelve. Ez mitől van? Segítsetek, kétségbe vagyok esve!!!!!

2013. márc. 9. 16:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Ilyenkor a nyálam is besűrűsödik, ha ez is jelentős..
2013. márc. 9. 16:33
 2/6 anonim ***** válasza:
mégsem olyan jó az állóképességed.
2013. márc. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Öhö ***** válasza:
Hát igen lehet, hogy nem vagy épp a legjobb formában. Először csak sétálj és majd időpvel kezdj el futni, de nem ártana, ha elmennél egy orvoshoz is vele, hátha komoly.
2013. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tottenham ***** válasza:
El kellene menni orvoshoz szerintem mindenképpen és ő már jóval többet tud mondani majd. Addig szerintem ne is erőltessed a futást mert annyit nem ér az egész. Ha a doki azt mondja, hogy kocoghatsz akkor viszont az alapoktól kell elkezdeni a futást mert nem lehet a szervezetet hirtelen nagy terhelésnek alávetni...mert a futás szerintem elég megterhelő is lehet. Szóval száz szónak is egy a vége menj orvoshoz és mond el a panaszaidat.
2013. márc. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van, Menj dokihoz mert ez nem játék!
2013. márc. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lassabban kéne indulni
2013. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!