Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ennél a gyakorlatnál én...

Ennél a gyakorlatnál én vagyok a gyenge? LENT

Figyelt kérdés
Hasizom edzésére próbálkozom azzal, hogy háton fekve megemelem a lábaimat és megtartom pár centivel a föld felett.De alig bírom fél percig és muszáj letennem :/ én vagyok a gyenge, vagy más is így van ezzel. Elsősorban lányokat kérdeznék, mert a fiúk biztosan sokkal jobban bírják. köszi :)

2013. márc. 9. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, én is így kezdtem, fejlődni fogsz, nem rossz az a fél perc, csak annyi a lényeg hogy fújd ki a levegőt mindig, a lehető legtöbb ideig legyen üres a tüdőd, mert úgy jobban megfeszül a hasizom, felületesen lélegezz, és majd térj át arra a változatra amikor felemeled a lábadat 90 fokos szögbe majd visszaengeded.
2013. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy a sahs edzését az esetek 90%-ában rosszul végzik az emberek. A lábemelés, amit csinálsz bár megfeszíti a hasizmot, emiatt egy idő után égő/fájó érzés tapasztalható, de valójában a hasizom fejlesztésére alkalmatlan.

Lábemelésnél akkor kapcsolódik be a hasizom a munkába, ha a csípő/fenék megmozdul.

Egy kis segédlet:

http://www.youtube.com/watch?v=0ewb5orFa5s&list=UUuVes1dYFY_..

2013. márc. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A lábemelés nem fejleszti a hasizmot??? te mit szívtál?
2013. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudod hogyan tapad a hasizom, és mi a funkciója ugye ? Remek :D Akkor sok sikert a lábemeléshez ;)
2013. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A funkciója: közelíti a vállat a térdhez, csípőhöz, de ez nem csak akkor működik hogyha a törzsedet emeled, hanem fordítva is te suta...-.- vagy akkor mivel magyarázod azt hogy ég a hasad függeszkedésből végzett lábemelés közben?? akkor milyen izmokra hat a lábemelés elsődlegesen, ha a hasizomra nem?? hm?
2013. márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
12 éves lány vagyok, most kíváncsiságból kipróbáltam, meddig bírom. 2 perc után meguntam. Égés. :D
2013. márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, mivel hogy ez egy semmirevaló gyakorlat, vagy pedig 5 centiméter a combod átmérője. Ez nem lábemelés, ez csak egy statikus megtartás, kezdőknek jó, talán csinálj függeszkedésből lábemelést nyújtott lábbal, ha ezt is így megunod akkor te nem edzettél eleget lábra, vagy aránytalan vagy.
2013. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5/7

Ha egy picit megpróbálsz logikusan gondolkozni, rájössz, hogy a lábad emelésével a csípőd helyzete is megváltozik, amit a hasizom csinál. De nem mindegy hogy a lábad emelgetése okoz e némi csípőmozgást, vagy kifejezetten a csípő mozgatására koncentrálod a gyakorlatot és nem a lábemelésre.

2013. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A csípőd nem mozog cseszdmeg, csak behajlik. De mindegy, vegyük úgy, hogy mozog. És akkor most mivan?! előbb azt mondtad, hogy a lábemelés nem jó, mert a csípő egy helyben van közben, és idelinkelted a hasprést... [link] nézd már meg, mennyi lábemelés fajta van itt. nah de akkor még egyszer: mi a bajod a lábemeléssel?
2013. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én bírom egy percig is, de kb majd befossintok a fájdalomtól :D dehát...

no pain no gain


amúgy ezzel nem fogsz zsírt égetni ha esetleg nem tudnád

2013. márc. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!