Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Amino vagy fehérje?

Amino vagy fehérje?

Figyelt kérdés

Edzek de az étrendet nem tudom tartani, kell valami étrend kiegészítő.

Mit vegyek mi a jobb fehérje vagy amino?


2013. márc. 11. 11:37
 1/7 dirtboy ***** válasza:
82%

gecc ilyen kérdést

jó olvasást haver

[link]

2013. márc. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fehérje!

De ha nincs étrend akkor mit akarsz ???

Menj a haverokkal focizni inkább !

2013. márc. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs étrended, akkor annyit ér az egész mint halottnak a csók. Mivel ezek nem csodaszerek! Csak egyszerű kaja, ezért étrend nélkül semmit sem ér.
2013. márc. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De mert nem lehet a kérdésre válaszolni?
2013. márc. 11. 12:59
 5/7 dirtboy ***** válasza:

1. elolvasod a linkemet és okosabb is leszel mintha simán válaszolnék

2.meg tudod belőle a választ a kérdésedre

3.második válaszolt egyértelműen a kérdésedre

4.olvasd el a cikket és lapozz is benne mert több oldalas.

2013. márc. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dogmatix91 ***** válasza:
Egy amino készítmény gyakorlatilag ízesítetlen fehérje, tabletta formában (bár van por is, de ez már kicsit összetettebb kérdés, maradjunk annyiban, hogy az is ugyan úgy fehérje). Tény, hogy étrend nélkül, sokkal lassabban fogsz fejlődni, de én megértem, hogy nincs mindenkinek havi minimum 30-40 ezre kajára (főleg ha diák, vagy minimálból él), ettől függetlenül miért ne járhatna le edzeni? A legfontosabb a vitamin! Aztán az edzés utáni fehérje, de ez csak porított kaja. Ne azt várd, hogy megiszol 2 turmixot és az izom csak úgy épül rád a semmitől.
2013. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :) vettem is egy doboz fehérjét. Mondjuk kiderült hogy nem valami jót, ugyanis szója fehérje van benne ami erősen szív gondokat okoz. De persze 1 dobozt öl nem lessz bajom :D

Az étrend betartásában nem a pénz a probléma.

Inkább az, hogy nem tudom milyen étrendet kéne tartani, de szívesen vennék pap jó tanácsot Privát A.

2013. márc. 12. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!