Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha eres a felsőtestem, lábaim...

Ha eres a felsőtestem, lábaim akkor izmos vagyok?

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor vagy izmos, ha izmos vagy...

???

2013. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Képzeld még a füled is eres de erről nem izmos.
2013. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól hogy nincs rajtad zsír, nem vagy izmos.
2013. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Alacsony a testzsírod és hajlamosabb vagy az eresedésre (alkat).
2013. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de ha nem vagyok zsíros akkor izmos vagyok nem de?
2013. márc. 11. 20:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyi erővel a zsírosak is izmosak, ott az izom a zsír alatt...
2013. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Besenyő pistabá': Igazam van, nem? De!


Nem. Valaki lehet vékony, sovány, nem csak szálkás (zsírszegény) de izomszegény is (azaz kis izomtömeggel rendelkező). Ha valaki kifejezetten vékony, nincsen rajta sok izom, akkor nem nevezhetjük izmosnak, mert nem az. Ezek szubjektív dolgok, írták: az izmos aki izmos. Nincsen meghatározva, hogy mennyi % izomtömeggel kell rendelkezned ahhoz, hogy izmos légy. Ez szubjektív, látszólagos dolog. Kinek mi számít izmosnak.. ráadásul egy hájas ember is lehet izmos, például egy testépítő tömegnövelés alatt ha kicsit elszúrja, egész tetemes mennyiségű zsírt is felpakolhat magára. Csakhogy a 120 kilós dagadék teszem azt 180 centi magas, szálkásan 90 kilós izomhegy. Vagy a valóságban még látványosabb példák is lehetnek.


Szubjektív dologról tettél fel kérdést, van értelme ennyit törni magunkat a válasszal? :D

Tolj Szunnyadóizom stimulátort, aztán az segíteni fog edzés nélkül az izomtömeg felpakolásában. :DD

2013. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki koplal egy ideig eres lesz, de izom nem lesz rajta csak csont meg bőr. Nincs az eresség és izmosság között összefüggés.
2013. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!