Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor vegyem be a fehérjét?

Mikor vegyem be a fehérjét?

Figyelt kérdés

Napi 3x30g fehérjét kéne szednem, de akarkit megkérdeztem mást mondott arra, hogy mikor.

Szóval mikor vegyem be? Reggel délben edzés előtt edzés után este?

Kérlek a kérdésre írjátok a választ, mert most írom ki harmadszor és eddig még senki sem tudott értelmes választ adni.

Kiegészítés: a kreatint véve héten a fehérjével, vagy kicsit elötte/utána kell?


2013. márc. 12. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A legfontosabb az edzési utáni gyors felszívódású fehérje, ez semmiképp ne maradjon el, sőt lehet dupla adag is. Emellett reggel is mehet egy adag pl zabpehellyel, este pedig vagy lassú felszívódású fehérjét iszol, vagy eszel pl túrót.
2013. márc. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :) Ez az első táplálék kiegészítő csomag amit vettem úgyhogy bele futottam egy eléggé vacak fehérjébe . Gyors felszívódású de vacak minőség. Túrót meg tuti nem leszek :D

Akkor nyomok egy reggeli adagot meg egyet edzés utan , de az edzés utáni az nekem ugyan az mint az esti. Akkor mondjak igyak egyet délben? Vagy legyen az esti dupla?

2013. márc. 12. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Igyál edzés után duplát.
2013. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!