Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha tömegelek de nem viszek be...

Ha tömegelek de nem viszek be szénhidrátot csak edzés után akkor se fogok fejlődni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem bizony. Lusta vagyok kifejteni hogy miért nem, majd más megteszi helyettem. A lényeg nincs fejlődés míg nem eszed meg, tiszta kajából azt a mennyiséget ami kell.
2013. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha mellette elég kalóriát és fehérjét viszel be akkor de fogsz.
2013. márc. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

a szénhidrát a kulcsa mindennek.

tömegelésnél nyomatni kell, ha diétázol akkor kell inkább visszafogni.és nem fordítva

2013. márc. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ömm nem a kalóriák a kulcsai mindennek
2013. márc. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
reggel és napközben nem ettem túl sok szénhidrátot de el mentem este felé edzeni és haza jöttem ettem húst rizzsel akkor se fogok fejlődni?Csak nem olyan az emberi test,hogy lefekvésnél méri,hogy 1 nap mennyi kcal-t vittél be.Pl ha kevés szénhidrátot eszel napközben de alvásra bevágsz egy jó adag zabpelyhet akkor elhízol ,mert alvás közben nem égetsz annyit.
2013. márc. 12. 22:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyrészben fas.ság amit írsz. A szervezeted ugyan nem grammra méri a bevitt szénhidrátot, de azt te se gondolod hogy napi 1 rizses étkezéssel le van tudva? Hiába eszed edzés után , az izom nem az edzés utáni 1-2 órában (SE NEM EDZÉS ALATT) növekszik (főképp alvás alatt de most nem erre akarok kilyukadni). Tehát az izmaidnak az edzés utáni kb 24 órában folyamatos ellátás alatt kell lenniük, mert ÉHEZNEK. Egyszerűen nincs elég tápanyag, miből épülne? Nem fogsz elegendő szénhidrát nélkül fejlődni, de majd meglátod.
2013. márc. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Kerdezo csak egy kicsit gondold tovabb amit leirtal...
2013. márc. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Izomtömeg fejlődéshez elég energia, tápanyag (fehérje) és ezt stimuláló edzés kell. A szénhidrát fogyasztás csak egy könnyítése a fejlődésnek, de zsírokkal is be lehet vinni az energiát. Igazából egészségesebb, de inzulincsúcs nélkül lehet lassabb a fejlődés. Ma mindenki gyors eredményeket akar (akár gyógyszereket is szednének kezdők..) persze hogy az alap a ch dús étkezés. Pedig ch szegény és zsírdús is lehetne.
2013. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
utolsónak. de a zsír nem tölti fel a glikogén raktárakat
2013. márc. 17. 22:32
 10/12 A kérdező kommentje:
de amúgy csak akkor edzés után fogok fejlődni egy keveset
2013. márc. 17. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!