Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi van azokban az óriási...

Mi van azokban az óriási vödrökben a boltban? Milyen étrend-kiegészítő?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

sokféle dolog lehet benne de általában mindig rá van írva...

protein, dextroz, stb stb

2013. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itthon szoktam egykezes súlyzózni és felüléseket csinálni. Érdemes szednem valamit mellé, hogy látványosabb legyen a hatás?
2013. márc. 16. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Normálisan kell étkezni meg edzeni-értem ez alatt, hogy minden izomcsoportra végezz gyakorlatot. Vitamint a legérdemesebb szedni, szerintem az az alap. Neked jó lenne szerintem a One-a-Day később meg Vitabolic. Sokféle tápkieg létezik, véleményem szerint a következő a sorban az edzés utáni fehérje, meg a gyors ch-ami csak szőlőcukor-ugye nem is olyan idegenek ezek az anyagok :D ?

Ha a normális étrend megvan, akkor ezzel megtoldhatod, edzés után, ami szintén rendszeresen és rendesen legyen elvégezve. Ezt csakis így, ilyen sorrendben és semmiképp sem fordítva.

2013. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És a protein?
2013. márc. 16. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Protein = fehérje...
2013. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A proteinpor fehérje, nem kell tőle félni, se' isteni magasságokba emelni és valami csodaszerként tekinteni rá, se iszonyatos fejlődést várni tőle önmagában. A tápkieg fehérje gyors felszívódású, számunkra jó arányban tartalmazza az aminosavakat-persze a jó minőségűek, nem az olcsó vackok. Erre edzés és kelés után kiemelt szükségünk van, ezért jó. Beviheted 'sima kajával' is a napi fehérje mennyiség egészét is (nagy részét amúgy is azzal kéne), beleértve a reggeli és az edzés utáni étkezést is. A fehérjeporok, még egyszer mondom, csupán gyorsabb, effektívebb hasznosulást biztosítanak.
2013. márc. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!