Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14-5 évesen lehet tápkiegészít...

14-5 évesen lehet tápkiegészítőket szedni? Egészséges?

Figyelt kérdés

Nem akarok sokat, csak annyit hogy fél év/4hónap alatt jól nézzek ki.

Egészséges? Vagy még korai?

Meg mit szedjek amitől nem "ereszt" vissza? Mert ha fél évig szedem akkor utána abba is hagynám.. persze nem végleg csak nem olyan intenzíven gyúrnék :)



2012. szept. 3. 20:46
 1/7 dirtboy ***** válasza:

tájékozatlan vagy az a baj,azt hiszed most szedd egy kis tápkieget aztán izmos leszel.

ez nem így lesz.

a tápkieg nem csodapor az csak arra szolgál hogy az étrendedet egészítsd ki vele.

sima kaja,kaja por formában mint a liszt pl.

ne keverd őket a szteroidokkal mert semmi köze a kettőnek egymáshoz.

[link]


[link]


ne nagyon éld bele magad hogy pár hónap alatt izmos leszel,így nem koppansz a végén akkorát.

2012. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Használhatsz (nem szedni kell, mert nem gyógyszer.:) )

De előbb az étrendet kéne rendbe tenni és edzés után mehet tejsavóprotein+gyors ch (dextróz, malto, vitargo, stb).

Vitamin is kellene.

2012. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen tájékozatlan vagyok, ezért is teszek fel mostanában sok kérdést :) meg még fogok is :)
2012. szept. 3. 20:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
mi pedig fogunk válaszolni, mint eddig is.:)
2012. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gysmo ***** válasza:
Nem az az egészségtelen, hanem az, ha ilyen fiatalon rövid idő alatt akarsz sokat fejlődni. Most inkább az ízületeidet erősítsd, hogy később amikor már felkészült a tested és a szervezeted nagyobb terhelésre, akkor beleadhassál mindent. Ha most elcseszed az ízületeidet, akkor később nem fogsz bírni edzeni. Tehát mérlegelni kell. Én is 14 évesen kezdtem és nem volt ki segítsen. Meg is lett az eredménye, a vállam mindig fáj terheléskor. Írtad, hogy nem vagy tisztában még a dolgokkal, én még annyit tanácsolnék -bár ez most nem volt kérdés-, hogy a bemelegítésre figyelj oda, nagyon sok múlik rajta. Sok sikert!
2012. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 16 vagyok és 12 évesen kezdtem és akartam/akarok szedni valamit de nem merek
2012. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vitamint használhatsz és edzés után tejsavóprotein+40-50g gyors szénhidrát is mehet.
2012. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!