Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van valami jó cucc gyúráshoz?

Van valami jó cucc gyúráshoz?

Figyelt kérdés

nem koxra gondoltam hanem valami biotech vagy scitec-es erő növelőre vagy ilyesmire ami segít, hot blood-ot mondták de hajlamos vagyok a magas vérnyomásra és hallottam hogy a hot nagyon felnyomja. sokszor az a bajom hogy hamar elfáradok ezen kellene változtatni főleg. de mondták már azt is hogy CREATORt szedjek, az jó?

21/f, 70 kg, 168cm magas, az a bajom hogy az utóbbi időkbe kicsit meghíztam csak annyi hogy a hasam megnőtt meg kicsit a seggem is de am a kezeim lábaim vékonyak, a hasamból már sikerült le faragnom. úgyhogy nem kell tömegnövelő meg ilyesmi.


2013. márc. 18. 17:42
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
0%
Annyira, de annyira feleslegesek ezek a dolgok... Higyj nekem, a pénzből kaját venném, 2x gyorsabban fejlődnél mint ezekkel a szarokkal. A scitec és a bio-tech meg kb az összes ilyen tápkieget reklámozó arcok szanaszét vannak szteroidozva. Erre minden testépítő rájön, hogy fejlődni csakis és csakis szteroiddal lehet... Ha engem kérdezel szerintem sustanolt nyomatnak meg egyéb injekciós szarokat. Én nagyon későn jöttem rá, rengeteg pénzem úszott el Jumbora meg minden ilyesmire... Aztán elkezdtem normálisan kajálni és nőni is. Tehát vagy szteroidozol, vagy normálisan kajálsz.
2013. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 dirtboy ***** válasza:

ma 17:52

totál f aszságokat írtál. /na jó nem mind/

a reklámarcok csakugyan koxoltak az viszont nem igaz hogy ezek sz art sem érenk.

meg mi már az hogy vagy koxol vagy normálisan eszik?

miért as kettő együtt nem lehet?

a kox sem és sokat ha nem kajálsz rendesen,a semmiből még a kox sem képes izmot építeni.


kérdező

a kérdésed elég fura.

most fogyni szeretnél vagy mi?

2013. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Szerintem valami pörgetőre gondolt, ami nem nyomja fel a vérnyomását.
2013. márc. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

dirtboy.

Ugyan már... Jó lehet, hogy nem egészen igaz az, hogy sz art sem érnek, viszont hatásuk nagyon minimális. Ezeket amiket megiszol 14-20 ezerért edzés után, fél óra mulva már pisiled is ki...

De lehet szteroidozni meg normálisan kajálni, én csak a figyelmet hívtam el arra, hogy van egy rövid út az eredményhez meg van egy tisztességes.

Ha nem sikerül felfognod, sajnálom.

Kedves kérdező, ha a pénzed akarod költeni, akkor legalább vitaminokat vegyél.

2013. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 dirtboy ***** válasza:

sajnos alapokkal nem vagy tisztában úgy tűnik az írásodból.


/Jó lehet, hogy nem egészen igaz az, hogy sz art sem érnek, viszont hatásuk nagyon minimális./

mi az hogy hatásuk?

ezeknek nincs hatásuk,esetleg ha energetizálóról van szó akkor használható ez hogy hatás viszont ezektől meg nem kell várni hogy rád repül 5kiló izom mert ezek azért vannak hogy bedurranj rendesen meg energiával teli légy.

fehérjék,tömegnövelők meg pont annyit érnek mint a kaják,gondolom a csirkemell hatását sem várod miután megetted.

2013. márc. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy csak a hasamon meg derék tájt van zsír feleseleg, am ezt letudom dolgozni, ezt csak azért írtam hogy hátha tudtok valamit kezdeni ezzel. és igen valami pörgetőre meg erő növelőre gondoltam. megfordult a fejembe a kox de ezt max akkor ha elértem egy színtet és nem fejlődök tovább akk rá segítek
2013. márc. 18. 18:27
 7/37 anonim ***** válasza:
0%

Drityboy, én téged úgy tudlak elképzelni, hogy mindent elhiszel amit a shop.builder.hu-n írnak egy termékről, és akkor már okosnak érzed magad.

A hatás alatt azt értettem, hogy nem rakódik le benned az a fehérje, ch, meg minden más amit te azt hiszel, hogy megiszol mert a dobozra az van írva...

Ez butaság... a kb 35 grammos fehérje adagból, ha 2-3 lerakódik a szervezetben.

Állati eredetű fehérjéket kell fogyasztani pl csirkemell, hal, stb...

2013. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Miért, drága, szerinted ezek mesterségesek?
2013. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Én TESTSÚLY 4000-re gondoltam!!! xdxd
2013. márc. 18. 18:30
 10/37 A kérdező kommentje:
Mi az a Szunnyadóizomstimulátor2000 nem hallottam még róla
2013. márc. 18. 18:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!