Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha rendszeresen sportolok...

Ha rendszeresen sportolok tényleg kisebb lesz a mellem?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék kisebb ciciket, mert amúgyis kicsik, és így a kiscicisek táborát erősítem...:-) De rendszeresen, bár nem sokat olyan heti 3-4 órát mozgok (aerobic vagy futás, és torna). Nem azért mozgok, hogy fogyjak, mert elégedett vagyok az alkatommal, nem fogyózok, eszek mindent, amit megkívánok, csak azért sportolok, mert jólesik a mozgás, és ugye egészségesebb az ember..De már azon is gondolkoztam, hogy inkább abbahagyom, csak nehogy összemenjen az amúgyis kicsi mellem...24 éves nő vagyok, mindig is kicsi volt a mellem, ami hazudnék ha azt mondanám, hogy örömmel töltött el, de megbarátkoztam vele, mert végülis soha nem tapasztaltam a férfiak részéről, hogy rosszul lenne tőlem emiatt...A családban anyukámnak olyan kisebb, közepesebb cicije van, nővérem 30 éves, világéletében nagy melle volt, de ő soha nem mozgott, kicsit teltebb is az alakja, szerinte nekem azért nem lett anno nagy mellem, mikor még nőhetett volna, mert már 16-17 évesen is sportoltam...Igaza lehet? Hagyjam abba akkor a mozgást? (Oké, hogy már nem lesz nagyobb, de kisebbet azért mégsem akarok...)
2009. szept. 16. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Én meg kérdeztem a mesteremet, ő azt mondta, hogy inkább nagyon nagy mellű lányoknak probléma, ezek a pattogós sportok, meg aki összeaszalja magát, hogy nem eszik, annak jó hogy lemegy a melle.

De azt mondta, hogy annyit úgysem fogok edzeni, mit az élsportolónők (ha megnézed, alig van melle sok futó meg úszónőnek, csak ilyen izmos, meg két kis domb rajta) és amennyit én fogok csinálni még jó is lesz, mert a kis mellizomtól szépen megemelkedik majd és jobban fog kinézni. Ahhoz nagyon durván kellene csinálnod, hogy ne maradjon melled. Nekem nagyobb van igaz, én az aerobikot meg az ilyen ugrálósakat meg a futást hanyagolom, nekem kényelmetlen egyszerűen még nem találtam olyan melltartót, ami tényleg jól tartana. Pilates, súlyzós dolgok, spinning, lovaglás, kis úszkálás ilyesmi, és még nem lettem kisebb egy szemmel sem.. :)

2009. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez alkati kérdés. Valószínüleg a nővéred más géneket örökölt. Vagy a postás hozta:D:D:D Ha nem súlyzózol úgy hogy mellizomra menjen akkor nem fog összemennni!!!! Én is pici mellű vagyok:( átérzem!:D
2009. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!