Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok 187 cm és...

15 éves vagyok 187 cm és 70kg. Rendszeresen sportolok. Hogy tudnék meghízni? Túl soványnak érzem magam.15/f

Figyelt kérdés
Egyébként minden nap szoktam gyúrni. Imások enni, sokat is eszek, de nem hízok. Volt hogy lefekvés előtt mindig megette egy nagy bödön csoki pudingot de attól sem híztam:S
2009. jún. 10. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Genetika!


A minden napi gyúrás lehet hogy gáz, és túledzed magad. Vagy az edzésed intenzitásával van baj, vagy a kaját minőségével. Írd le, egy nap miből, mennyit eszel, hogy néz ki egy napi kajád?

2009. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Reggelire 2 szendvicset szoktam enni. Ebédre levest, meg általában húst valamilyen körettel. Desszertnek meg fagyit szoktam enni. Vacsorára általában ugyanazt amit reggelire + egy almát meg csokit. Meg napközben is szoktam enni, amikor nem vagyok éhes csak enni akarok valamit mert finom.
2009. jún. 10. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen táplálkozás mellett nem csoda, hogy nem nősz!
2009. jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor itt a baj! Ez egy jóindulattal diétás menünek felel meg minden napi edzés mellett! Napi 5-6x kéne TELJES étkezésnek lennie - értsd csirke-rizs-zöldség-saláta, reggelire zab, és pár fehérjeturmixnak is be kellene csúsznia. Persze ezt a táplálkozást iskola mellett elég nehéz megoldani. Helyedben reggelire jól bereggeliznék (4-5 tojásos rántotta vagy tükörtojás sonkával), iskola közben innék proteint vagy gyümölcsöt, ennék ebédet, aztán itthon ennék még két csirke-rizs kombót, utána jöhet az edzés, utána még egy fehérjeturmix és vacsira mehetne hal, vagy még egy étkezés ha bírod. Máshogy nehéz lesz fejlődni! A te korodban meg főleg ZABÁLNI kell! :)
2009. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem nehéz megoldani iskola mellett sem, én is iskolás vagyok és meg tudom oldani, feltalálták már a dobozt és nagypközben egy-egy tömegnövelő/fehérjeturmix is becsusszan amíg suliban vagyok, lazán ki lehet bírni, aztán otthon jön a rendes kaja
2009. jún. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csatlakozom a ketövel elötem irohoz
2009. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!