Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen táplálékkiegészítőt...

Milyen táplálékkiegészítőt ajánlotok? (nem akarok rá havi 5-6 ezernél többet költeni)

Figyelt kérdés
189cm 66 kg vagyok. Fél éve kezdtem el edzeni, egész sokat fejlődtem, de a tömegen nem akar feljebb menni. Heti 4-szer edzek és a változatossággal sincsen gond. Pl. Mass Gain 14 vagy Hyper Mass 5000 jó lenne? Még sose szedtem tápkieget, és nem is vagyok benn nagyon a témába.
2013. márc. 19. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Térjünk vissza erre a kérdésre, miután elolvastad a Sárga Kapszulát.
2013. márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Az előző válaszoló mindent elmondott. Google > Sárga kapszula.


Sok sikert.

2013. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Stillmass 6:3:1 protein vegyél,hozzá szőlőcukrot por formájában ennél olcsóbb,jobb megoldást nemtalálsz :)
2013. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
a power protein nekem bejött :) 3500 ft, fél hónapra elég szóval havi 7 ezer forint. De szerintem nem fogsz benne csalódni :), egyébként kinek mi... szedtem olyat ami 1 kiló 8 ezer volt, nemadott semmit, a 3500 as adott durván 3 honap alatt 10 kg -t
2013. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó. Kontár vagy? Igen! Akkor miért kell félrevezetni a másikat? Első hozzászóló vagyok egyébként. Nekem, ami tuti már több éve, az a Muscleteam tejsavófehérje-koncentrátuma. 15700 forint 5 kg. Az ára nagyon korrekt. Mellé meg nyilván gyors felszívódású ch (1kg dextróz=500 forint) Ha van még pénzed, akkor még Daily One és meg is van oldva az egész (mármint a táp.kieg. része, a normális kaja bevitele ezek mellé a legfontosabb, bár ezt nem kérdezted.)
2013. márc. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! a normális kaja már meg van, nem eszek műanyag szarokat, amik nem érnek semmit. Tudom, hogy fontos, csak a tápkiegekkel nem vagyok annyira tisztába, de a sárga kapszula tényleg nagyon jó, sőt a legjobb könyv. Szerencsére letudtam tölteni.
2013. márc. 21. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!