Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tegnap futottam kb 2 km-t ez...

Tegnap futottam kb 2 km-t ez nálam megszokott, de nagyon fáj azóta a mellkasom közepe levegővételnél. Miért? Ez baj?

Figyelt kérdés
Eleinte nem szoktam figyelni a levegővételre, kb a 2. körnél jut eszembe, hogy hogy lenne helyesen, de mindig így futok, de sosem fájt még ettől sehol, más okot viszont nem találok rá.

2013. márc. 21. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Mennyire volt hideg? Nem fáztál meg?


Akartam kezdeni ezzel: Ugye megint a futás :)

2013. márc. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Télen is jártam futni, tegnap pólóban voltam, meg hosszú nadrágban, meg amikor megfázok, nekem mindig folyik az orrom. Most semmi bajom nincs, csak középen majd szét szakad a mellkasom.
2013. márc. 21. 16:04
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Valószínűleg mégsem csak rossz napod van.

Ki tudja, mi egy tüdőgyulladás tünete? Ha a betegségek (fertőzések) az immunrendszer nem megfelelő működéséből adódnak, akkor gyakorlatilag bármely napon meg lehet betegedni, nem kell hozzá -20 fok. Ráadásul ez a hűvös-nedves idő gyakran több fertőzésnek kedvez mint az igazi, hideg de száraz tél.


Én elmennék orvoshoz, aztán ha kitaláltátok hogy mi a baj, akkor mondjuk nem enném meg az antibiotikumot. Vagy nincs fertőzésed, és holnap már jól leszel, de vedd komolyan a mellkasi fájdalmat :(

2013. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is valamilyen vírust "nyaltál" be. 2 km még nem olyan táv, ami esetleg megmagyarázhatja a mellkastáji diszkomfort érzésed. Én futáspárti vagyok, majd kapom a tutit Tápl. Harcművésztől, akit mellesleg nagyon tisztelek az életvezetéséért, szóval, most még azt a kicsinyke távot se fusd le. El kellene menned orvoshoz.

Gyógyulj meg egészen ebben a nagyon sz@r időben!

Üdv.: Rea

2013. márc. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm.


Mindenképpen megfontolásra ajánlom a c- és d-vitamin pótlást, ha ezek az egyedüli étrend kiegészítések, akkor is ezek már megérik (én még halolajat fogyasztok külön).


Ezt a kettőt elsősorban az immunrendszer erősítése miatt, és én is erősítem a tapasztalatot, megérik.


Megírhatnád Kérdező hogy mi a helyzet veled, remélem magadtól is jobban vagy már és nincs semmi komoly.

2013. márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már nem fáj, szóval szerintem a rossz levegővételre vezethető vissza. Köszi a válaszokat. :)
2013. márc. 22. 14:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt öröm olvasni, oké! :)
2013. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!