Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi történik a combommal? Megy...

Mi történik a combommal? Megy le onnan egyáltalán zsír?

Figyelt kérdés
4 hónapja edzek, 1 hónapja van normális diétám, előtte csak edzettem és ettem, amit jónak láttam, megkívántam (azelőtt pedig nem is mozogtam sokat, viszont zabáltam, ami meglátszik). A 4 hónapot az elejétől fogva úgy csinálom, hogy heti 4 aerob, 3 átmozgató erősítő edzés számomra kimerítő mértékű súlyokkal. A felsőtestemen észrevettem, hogy fogytam, a nyakam egyre csontosabb, jobban látszik, nincs már tokám, de a lábamon nem látom, hogy vékonyabb lenne, viszont a vastagsága nem a régi, illetve eltűnt a narancsbőr. Most van valami formája, bár a térdemnél még ugyanolyan zsíros, mint volt, de pl. hátul kitapintható és látható az izom... Viszont, mint írtam UGYANOLYAN VASTAG. O.o változni fog ez valaha, és zsír is lemegy? L19
2013. márc. 23. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Lemegy a zsír, ha jól csinálod, a nők eleve deréktájékon, lábon zsírosodnak, és ezexerint a te tested egyéni zsíreladási üteme ez. Nem tudsz mit csinálni, csak folytatni a jó diétát és mozgást.
2013. márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ne egyél! de semmit! az a legtutibb!
2013. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!