Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vannak legális kevésbé ártalma...

Vannak legális kevésbé ártalmas szteroidok?

Figyelt kérdés
valami tablettára gondoltam, amitől nem változok hulk-á de azért látványosan felgyorsítja az edzést, úgy 10 kiló izmot szeretnék, de valahogy nem megy :s
2013. márc. 26. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki kell ábrándítsalak, ilyen nincs!
2013. márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és az illegálisokhoz hogy jutnak hozzá az emberek, mert elég sűrűn folyik a csappból, hogy mindenki doppingol, én mégsem találkoztam ilyennel soha.
2013. márc. 26. 18:09
 3/7 Dogmatix91 ***** válasza:
54%
Rossz helyen keresed :D Nehogy azt hidd, hogy azért mert beszedsz pár tablettát vagy benyomsz pár injekciót már király leszel és felpattan rád 10kiló izom. Attól még ugyan olyan keményen kell edzeni és normálisan kell kajálni. Annyi, hogy gyorsabban fejlődsz tőle és ajándékba szétba.szod a szervezeted.
2013. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A koleszterin egy legálisan kapható szteroid, fogjuk rá, kis mennyiségben kevésbé ártalmas, csak éppen izmod nem lesz tőle :D

Amire te vágysz, az olyan, mint az égigérő paszuly. mesebeli.

2013. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kajálj jól (kiszámolt fehérje és szénhidrát szerint, nincs olyan, hogy "sokat eszem"), eddz keményen, pihenj eleget és fejlődni fogsz.
2013. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem találkoztál még olyannal? Szerintem a terembe járók legalább fele koxol, csak nem tudni róluk!
2013. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!