Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A harcos étrendjéről kérdések?

A harcos étrendjéről kérdések?

Figyelt kérdés

Nagy vonalakban tudom, hogy mit jelent, de néhány mélyebb kérdésem is volna. Először is, jól értem, hogy napi egyetlenegyszer étkezik normálisan az illető? És ez konkrétan mennyi tápanyagot jelent? Hány g fehérjét, hány g szénhidrátot? Mit tart fogyasztás szempontjából mellőzendőnek? Nem akarok áttérni, csupán kíváncsiságból kérdezem.

Egyébként a könyvben a sportról is szó van? Ha igen, milyen sportot űz vagy ajánl a szerző?



2013. márc. 27. 20:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én is tudom, azt viszont nem bírom elképzelni, hogy ezzel az étrenddel képes lenne valaki a biológiai potenciálját rendesen kitolni a max közeléig.
2013. márc. 28. 22:01
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem is képes ezzel senki, viszont nem is nagyon hiszem hogy ez lenne vele a cél.
2013. márc. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!