Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hallott már valaki a harcosok...

Hallott már valaki a harcosok Étrendjéről? Milyen tapasztalatokat tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

2013. márc. 24. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:

A kettlebell edzőm nagyon dicséri, ajánlotta nekem is, de én féltem az egész napos fehérjehiány miatti izomvesztéstől, így inkább nem kísérleteztem vele.

Próbáld ki, aztán meglátod neked bejön-e.

2013. márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, nekem egyáltalán nem jött be.
2013. márc. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Lehet így is enni, de nem ez a lényeg..


Az a lényeg, hogy amikor eszel, akkor az ne kenyér meg tejfölös tészta, torta legyen, hanem hús és zöldség (elsősorban).


Kész, hogy mikor eszel sokat, mikor keveset az járulékos dolog. Van aki szerint nem kellene este bezabálni, van aki szerint igen.. lényeg hogy mit eszel.

2013. márc. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Aki nincs hozzászokva, hogy reggelivel kezdi a napot és viszonylag rendszeresen étkezik, annak beválhat.

Persze csak akkor, ha este nem bármit eszik, hanem csak fehérjét és zöldséget, salátát.

2013. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismeretterjesztő csatornán láttam egy filmet aktív idősekről. Az egyikük egy 92 éves japán öregúr volt, aki jelen időben is egy kórház igazgató főorvosa. Reggel kizárólag folyadékot vett magához nagy mennyiségben. Aztán részt vett egy konferencián, amit egy puccos hotelben tartottak, délidőben roskadoztak a svédasztalok a finomságoktól. Az öregúr nem csábult el, kizárólag 3 dl vizet ivott. Este keveredett haza, ahol hatalmas marhasültet evett nagy mennyiségű friss salátával (olivaolaj, citrom). Mondanom sem kell, hogy vékony volt az istenadta és szívós. Ezután nekiállt írni a könyvét, mert az alvásigénye egész életében mintegy 4-5 órára korlátozódott.
2013. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Marhasült és saláta. Talán a halakat sem vetette meg.

Így lehet élni :D

2013. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sága ***** válasza:
Nekem nem vált be,mert iszonyatosan megfájdult a hasam tőle,úgy kb a második hét elején meg egyéb egészségügyi bajom is volt tőle.Mondjuk én gyomorsavas vagyok lehet ezért nem jött be.Amúgy sokan dicsérik lehet neked beválik én azt tudom hogy ha éhes vagyok akkor agresszív is,meg nem tudtam koncentrálni rendesen,szóval nálam pont a fordítottja volt igaz mint amit a könyv ír.
2013. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
sajnos én is refluxos vagyok,savat nemigazán bírom. megiszom fél liter 100%-os gyümölcslét és az egész éjszakát egy lavor társaságában töltöm, de ha napi 5 almát megeszem, már akkor is gondok vannak, hagymáról nem is beszélve. vannak kevésbé savas gyümölcsök is, vagy inkább csak zöldséget egyek?
2013. márc. 25. 23:42
 9/9 anonim ***** válasza:

A gyümölcsök jellemzően savasak (ez tartósításnál is fontos, nem kell tartósító a gyümölcsökhöz mert savasak).


De a reflux kezelhető állapot, egy betegség ami a gabona-tejmentes táplálkozásra azért elég pozitívan szokott változni. Elmúlni.

2013. márc. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!