Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok tanácsot adni étrendkie...

Tudtok tanácsot adni étrendkiegészítőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Már jóideje sportolok - küzdősport 5 éve, konditerem 2 éve - de szinte semmilyen fejlődést nem veszek észre magamon.

(Eleve vékony, sőt, sovány alkatú vagyok.) Szülői nyomás hatására nem szedhetek kieg.-et. Tényleg "lőtt cuccok"? Milyen, kamaszra káros összetevőket tartalmazhatnak? És helyettük mit érdemes ennem? (Suli miatt sajnos tohalkonzerv és csirkemell kizárva. :( ) Köszönöm a válaszokat! F/15



2013. márc. 27. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

2 éve kondizol és még csak 15 vagy? Még 15 évesen sem nagyon súlyzóznék.

Ha hizni akarsz akkor többet kell kajálni, nem kell rögtön mindenféle tápkieget szedni, ha az elején nem fejlődsz akkor valamit szarul csinálsz, de végülis nincs is ezzel baj, nem tudom ilyen korban a keményebb súlyzós edzések mennyire javasoltak.


A tápkieg nem tartalmaz káros dolgokat (van ami szinte semmit nem tartalmaz de elég drága) de neked szerintem nem kell.

[link] olvasd el a kajálásról szóló részt.


Azt nem értem hogy miért vannak kizárva azok az ételek amiket irtál, de végülis mindegy mert nem csak azokat lehet enni.

2013. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmi olyan nincs tápkiegekben, amit ne tudnál megenni..


C-vitamint, d-vitamint, omega3 zsírsavat egészségvédelem céljából érdemes enni külön, de cukros fehérjére ('tömegnövelőre') pénzt kiadni fölösleges. Enni kell.. sokat, zsírosan, pihentetni a megedzett izmokat (ez küzdősport mellett nehezen fog menni) és meglesz a fejlődés.

2013. márc. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!