Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha napi 50 felülést csinálok,...

Ha napi 50 felülést csinálok, mennyi időn belül lesz látható az első 2 kocka kialakulása? (nem edzett, de nem is elhanyagolt hasizommal kezdtem)

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Baromi soká :D Napi 50 az kb annyi, mint halottnak a csók :D Csinálj 500-at, az látszani fog elég hamar.
2013. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

kösz :D

akk erről inkább lemondok, lány létemre nem is baj, mondjuk

2013. márc. 28. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy lány vagy nem azt jelenti, hogy nem kell sportolnod és figyelned az étkezésekre és, hogy nyugodt szívvel lehetsz lehetsz zsíros . Ne csak egy testrészre eddz hanem mindenre!! Amúgy hasra mondjuk szabályosan kivitelezett 3-4x30 hasprés + ugyanennyi lábelemés és könyöktámasz 2x1perc elég ...3szor egy héten aztán majd variálod ha jobban megy. Ezekről nézz meg videót a youtubon vagy valahol , hogy tudd, hogy kell szabályosan csinálni . Látható a hasizmod akkor lesz ha majd kerül oda izom(tömegnövelés) ÉS alacsony a testzsírszázalékod ( ezt diéta + aerob mozgással lehet elérni) A kettő egyszerre nem megy. Előbb izmosodnod kell, és normálisan enned - anélkül nem fog menni. Az idő, hogy mikorra lesz az a te akaraterődtől és kitartásodtól függ.
2013. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
178 cm magassággal és 60 kilóval nem vagyok sztem zsíros. Nem szeretném, h úgy nézzek, ki, h több helyen izmos vagyok, csak 2 kocka lenne jó a hasamon. :) normálisan étkezek és ügyelek arra, h ne hízzak el.
2013. márc. 28. 16:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nem kg és magasság függő, hogy zsíros vagy-e én pl. 168 cm vagyok 46 kg és mégis zsíros vagyok ..genetika:S Olyan viszont nincs , hogy akkor most csinálok két kockát a hasamra:D Nem is maradna meg sokáig ha nem sportolnál folyamatosan. A fiúknak is több évbe telik míg egy nagyjából izmos külsőt összehoznak, nekünk lányoknak meg még nehezebb az izmosodás szóval a kigyúrt meg "túl izmos" női test jó sok év munkája lenne szóval ez ne tartson vissza!
2013. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rajzolj fel két kockát.
2013. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Frontosa ***** válasza:

Nem ezen múlik, hanem az étrenden. Szálkásító diéta kell, mivel helyi zsírégetés nem létezik, csinálhatsz te 1000 felülést is nem fog eltünni onnan a zsír.

Üdv,

2013. márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!