Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet azt elérni, hogy...

Hogyan lehet azt elérni, hogy sokáig tudjak egy helyben állni rosszullét nélkül?

Figyelt kérdés

Van amikor simán elálldogálok egy órát... Van, hogy 30-40 perc után kezdek rosszul lenni a meleg buszon például..

Szóval ez ellen lehet tenni valamit? Valamiféle edzés pl.? Vagy próbáljak itthon egy helyben állbi sokáig? :D



2013. márc. 29. 08:11
 1/4 Dogmatix91 ***** válasza:
azért leszel rosszul a buszon mert meleg és fülledt a levegő. Ott áll 8000000000 ember egymás nyakán, elszívják egymástól a levegőt meg tele fingják a buszt + ha belemegy egy kátyúba a busz akkor utána fél óráig ringatózik, főleg hogyha csuklós. Járj gyalog :D
2013. márc. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Júj azt én is mennyire utálom amikor meleg, fülledt helyen kell állni vagy ülni. Mint a buszon is, vagy volt hogy mentünk ismerősökkel kisbuszban, nem is voltunk sokan, vagy 6an 7en de meleg volt, ott is rosszul lettem. Muszáj volt kinyitni az ablakot kicsit hogy jöjjön friss levegő mert különben elhánytam volna magam. Bár a többiek közül meg volt aki így fázott hogy kicsit nyitva volt az ablak. De hát tényleg iszonyat rossz érzés. Vagy amikor távolsági buszon ültem, nyáron, tömve volt, és nem volt benne légkondi. Képzelheted...Azt hittem nem élem túl.
2013. márc. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

vegyél egy kocsit,vagy bringát.

vagy olvass,hallgass valamit közben,hogy elterelje a figyelmed.

2013. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha mazohista vagy nyugodtan ne vegyél levegőt 40percig egy szaunában úgy, hogy közben állnak a lábadon, letüsszögnek, lökdösnek és maga a szauna is rázkódik...de szerintem nem hiszem, hogy ezzel kapcsolatban javulhat az álóképesség:D
2013. márc. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!