Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy szedjem a tömegnövelőt?

Hogy szedjem a tömegnövelőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A héten 1-2 napot járok futni(8 km) és mellette otthon edzek 2-3 naponta(egykezes súlyzó, kitörés, guggolás, stb...). Eddig jártam edzőterembe, de már sajnos nem tudok, így ez maradt. Kérdésem az lenne, hogy hogy szedjem így a tömegnövelőt? Mennyit és mikor? (A sima Jumbóról van szó.) Nehezen hízó típus vagyok és eddig ezzel sikerült megtartani a súlyomat, illetve híztam is kicsit tőle, viszont nem tudom, hogy most hogyan kéne szednem, hogy ez továbbra is így maradjon. Esetleg valaki tudna segíteni? Az étrendem megvan mellette és lány vagyok amúgy.

Légyszíves értelmes válaszokat!

Előre is köszönöm a segítséget!



2013. márc. 29. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha monjuk ilyen nagyon összetett, profi cuccokról van szó, akkor

[link]

edzés napokn edzést követően, pihenő napokon ébredéskor, éhgyomorra, hogy a felszívódás minnél nagyobb legyen.

2013. márc. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Miért futsz 8 kilométert? Ezt mennyi idő alatt futod le? Az edzésedben a lassú futásnak aligha van értelme.


2. Miért költesz Jumbóra? Hát megveszed jóval olcsóbban a cukrot, megveszed olcsóbban a tejsavó fehérjét, összekevered és megiszod. Nem számolom most ki mennyivel olcsóbb, de olcsóbb..

2013. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Írtam, hogy a sima Jumbót szedem: [link]

1, Azért futok annyit, mert így kényelmes, ebben van sprintelés, futás és kocogás. Én az eredményt látom magamon, nekem ez megfelelő.

2, Azért szedek Jumbót, mert ezt ajánlották anno az edzőteremben, ott látták, hogy fejlődök, mire van szükségem és ott segítettek az étrendemet is kialakítani. És mivel az eddigiekben bevált, ezért nem változtattam rajta, illetve nem is nagyon tudom, hogy mit kéne máshogy csinálni... így maradt ez.

2013. márc. 29. 18:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát persze, cukorral még én is fejlődnék. Gondolom jó is az, hiszen a cukrot enni kell, még ajánlott napi beviteli mennyisége is van. LOL.
2013. márc. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nekem ezt ajánlották és én nem értek hozzá. De ha van más tipped, ötleted szívesen meghallgatom, írd le, ahelyett, hogy csak idejársz trollkodni, mert lényegében még semmi értelmeset nem írtál, csak annyit, hogy ez nem jó, az nem jó... akkor mégis mit kéne csinálnom szerinted? vagy annyira mégsem értessz hozzá, hogy tanácsot is tudjál adni? Mert, ha meg nem érdekel az egész eleve fölösleges ide írnod.
2013. márc. 30. 09:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom van-e értelme írni, amikor olyanok tanácsát fogadod meg, akik cukros turmixot itatnak veled.


Az ember hús és zöldségevő, ezeket edd. Igazából nem bonyolult :)

Futás helyett meg végezd a súlyzós, guggolós stb. edzésedet, a futással fölöslegesen fárasztod magad.

2013. márc. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A "cukros turmix" leginkább a hízás miatt kell, mivel, mint fentebb írtam nagyon nehezen hízó típus vagyok és gyors az anyagcserém, ezért valami plusz kell hozzá, hogy jöjjön fel plusz kiló is. Amúgy az étrendem tartalmazza a halat, csirkét, marhahúst, rizs, tojás, lenmagolaj, zöldségek, gyümölcsök-et. Futni meg egyszerűen szeretek és a lábam (leginkább a vádlim), ennek segítségével izmosodik csak. De ettől függetlenüül köszönöm a választ, tanácsot!
2013. márc. 30. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert a guggolás nyilván egy gyenge gyakorlat lábra.


Igen, cukorral (meg a tejtermékekben lévő növekedési hormonokkal) tényleg könnyebb hízni (és izomtömeget felszedni).


Rossz is lenne lassabban de egészségesen haladni :)

2013. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!