Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik mòdszerrel érdemes...

Sága kérdése:

Melyik mòdszerrel érdemes, ajánlott eljutni az egykezes fekvötámaszig? Fegyenccel vagy a Meztelen harcossal?

Figyelt kérdés

A fegyencet màr kb 2 ève csinàlom ès nemrèg kezdtem el az emelökaros fekvöt csinàlni.A Meztelen harcosnàl mèg csak elöredölve megy az egykezes,ilyenkor egy normàl tèrd magassàgù szèken van a kezem.

Nektek mi a tapasztalatotok,vèlemènyetek?



2013. márc. 29. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:

2 éve fegyencelsz, és még nincs meg az egykezes?

Próbáld ki a Meztelen harcost és a GTG-t, egyébként mindkettő jó, de Te kicsit lassan haladsz a Fegyencedzéssel.

2013. márc. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sok sùlyfeleslegem volt,mostanàban lett rendbe a kajàlàsom,rendszeresen szemètkedett a jobb vàllam.

Ès màs dolgok is hàtràltattak.

2013. márc. 29. 11:31
 3/10 anonim ***** válasza:
A fegyencedzés 2-ben írnak arról, hogyan kerülheted el hogy "szemétkedjen a vállad". Továbbá egyél több telítetlen zsírsavat(lenmagolaj, halolaj, tökmagolaj, omega3, meg minden cucc...)
2013. márc. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi màr egy ideje megvan a 2.könyv,azòta okè.

A kiìrt kèrdèsre van vmi tipped,javaslatod?

Vagy vmi jò ötleted esetleg tapasztalat ilyesmi?

2013. márc. 29. 13:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán, de sajna a genetika és az étrend is meghatározó, szerintem fogyj le, aztán iktass be néhány táplálék kiegészítőt.
2013. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mèg valaki vèlemèny egykezes fekvö ügyben?
2013. márc. 29. 14:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a Meztelen harcossal próbáld.

Fokozatosan egyre nehezebben csináld, ahogy a könyvben is írják. Könnyíteni egyébként még úgy is lehet, hogy jobban szétnyitod a lábad, azt hiszem, ezt nem említik a könyvben. (bár lehet, h. igen, csak elfelejtettem)

2013. márc. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,akkor megpróbálom a meztelen harcos szerint csinálni,hátha így jobban megy majd.
2013. márc. 30. 11:50
 9/10 Kátai Ferenc válasza:

mindenképp a Meztelen harcost ajánlom.fél éve feküdtem neki jobban ,és már megy talajon az egykezes.mondjuk lehet valamit szarul csinálok mert jobb kézzel jobban megy az az 1 db. :-)ballal már kevésbé.amúgy pont az 1 kezes fekvő terheli kevésbé a vállaidat.(ha a könyv szerint csinálod).

az erő legyen veled :-)

2014. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy rosszul csinálod, néha az egyik végtag erősebb, mint a másik, nekem az egy lábas guggolás megy könyebben a jobb lábammal.
2014. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!