Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kocka hasat szeretnék! Megvan...

Kocka hasat szeretnék! Megvan a 6 kockám szeretném elérni hogy nyárra rendesen is látszodjanak! Mit javasoltok mi a leghatékonyabb edzés amivel eltudom érni ezt?

Figyelt kérdés

1 héten hányszor edzzek hasra?

Mennyi gyakorlatot végezzek és azt hányszor ha kocka hasat szeretnék?



2013. márc. 29. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
a leghatékonyabb: a kereső
2013. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Heti 2-3 edzés, ahogy bírod, izomlázra ne edz, 3-4 gyakorlat legyen, 2-3 sorozattal, 8-20 ismétléssel (súlyt is lehet használni) 3 alapvető hasizomgyakorlat: hasprés, lábemelés ferde padon vagy függeszkedésből(!), felülés római/ferde padon. Van még pár jó gyakorlat: hídtartások("könyöktámaszok", egy és két kézzel), törzshajlítás/törzsfordítás. Illetve edz minden izomcsoportra, hogy a hasad is gyorsabban fejlődjön. Ha viszont zsír takarja el, akkor:

Szálkásító diéta: napi 3g*testtömegkg fehérje és 1,5-2g*testtömegkg ch.

Heti fél-1 kiló fogyás az optimális, ha ennél kevesebb akkor csökkentsd, ha több akkor növeld a ch-t.

ezekkel az ételekkel tudod a tápanyagmennyiséget fedezni:

fehérje: sovány húsok, tojás (sütve/fözve), sovány túró(este), fehérjepor edzés után

ch: zabpehely(reggel), rizs, teljes kiőrlésű tészta/kenyér, Edzés után dextróz(30-40g)

zsír: omega3, hal, lenmagolaj, halolaj, tökmagolaj

+heti 3x aerob.

2013. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem :) Nagyon szépen köszönöm a segítséget.
2013. márc. 29. 18:39
 4/7 A kérdező kommentje:
és az baj ha másnap nincs izomláz a hasamban?? mert 3-4 edzést csinálok és nem szokott utána izom lázam lenni.
2013. ápr. 10. 19:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétele a fejlődésnek az izomláz.
2013. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem csak mert van mikor szokott lenni de nem igazán érzem hogy az lenne.

45 fokos padon csinálok 3x30-at majd elmegyek kézi súlyzóhoz 10 kg-val jobbra meg balra dőlök 10-10 mindegyik oldalra ezt is 3-szor majd vissza megyek a 45 fokos padhoz is megint felülés de ekkor törzsfordítással 15 vagy 20 mindegyik oldalra.


azon is gondolkodtam hogy csinálok törzsfordítást csak nem tudom mennyi súlyt tegyek a kétkezesre... hogy hány kilóval lenne alkalmas az.

2013. ápr. 10. 19:42
 7/7 A kérdező kommentje:

erre gondoltam hogy ezt fogom csinálni.

[link]


tudna valaki tippet adni hány kilóval csináljam ezt?

2013. ápr. 10. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!