Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan edzek és mit egyek...

Hogyan edzek és mit egyek ahhoz, hogy a karom, vállam, felsőtestem, hasam izmosabb legyen?

Figyelt kérdés
Kb. mennyi idő múlva fog meglátszani? Itthon edzenék, mit szerezzek be? Illetve hol tudok a kajának utána nézni pontosan, mit, mennyit, hányszor egyek?
2013. márc. 29. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy írok, nem tudom a választ, csak engem is érdekel, és így meg tudom könnyen találni a kérdésedet.
2013. márc. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerezz be egy fekvenyomó badot, scott padot, egy olyan cuccot amivel evezni meg lehúzni lehet meg egykezes súlyokat és kész vagy. De most komolyan... 3000 ezerért már lehet kondibérletet venni (én annyiért veszek). Enni meg étrend szerint kell ami függ a magasságodtól testsúlyodtól és genetikai alkatodtól.

Egyébként meg neked nincs lábad vagy mi a szösz?

2013. márc. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vegyél két kézisúlyzót, egy huzodzkodot, esetleg egy súlymellényt. Első lépésnek kezdésnek jó a P90X tölsd le. Átlag akkor eszünk amikor éhesek vagyunk, se koplalni sem túlenni nem jó, nem vagyok híve ennek az egyél 5-ször keveset meg ilyesmi, akkor eszem amikor éhes vagyok ha az napi egyszer van akkor egyszer eszek,de persze te úgy csináld ahogy jónak látod.


[link]

Ebben találsz az edzésről és az étkezésről is információkat.


ha esetleg a P90X-et csinálnád ahhoz van külön étrend.

2013. márc. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Mint írtam, felsőtestre szeretnék gyúrni, (gyengébbek kedvéért újra leírom, akár meg is magyarázom) hogy látszódjon szépen az izom, és deltásabb legyek. Nem versenyre készülök, nem is izomagy akarok lenni, csupán férfiasabb. Az edzőterembe meg nem tudok eljárni,(nem pénzkérdés) időm nincsen rá. Gyerekek mellett otthon tudnám csinálni. Így már érthető voltam, remélem. Köszi az infókat, tippeket!
2013. márc. 31. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!