Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel tudnám csökkentetni a...

Mivel tudnám csökkentetni a csípőszélességemet?

Figyelt kérdés

Konditerembe járok már lassan 3 éve, oké hogy még nem kezdtem el a diétát nyárra, de a tavalyi szálkásításból kiindulva nagy a csipőm akkoris ha leszálkásítok, tehét 178cm magas vagyok most jelen pillanatban 84 kg, a nyári kitűzött súly 75 kg, no igen tavaly is ennyi volt nem voltam túl szálkás de azért kockás volt a hasam stbstb.. szóval nem volt a hasam körül zsírréteg (nagy mennyiségű) azonban a csípőm akkoris szembetűnően nagy volt, 90 cm (most 95cm) pedig kardióztam (futás, bicikli, box) plusz izzasztó övet is tekertem magam köré. Mivel tudnám koncentráltan a csipőszélességem csökkenteni? Válaszokat előre is köszönöm.

16/F



2013. ápr. 1. 02:35
 1/2 davvv11 ***** válasza:

"izzasztó öv" kuka semmit nem ér csak parasztvakítás szerintem. 3 embertípus létezik és ha jól olvasom akkor edomorph vagy ezt adta az élet ilyen a genetikád törődj bele. Endomorph test nem hátrány szerintem nézd meg Jay Cutlert és Ronnie Colemant.

[link]

2013. ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 poiu ***** válasza:
Ha a medencecsontod széles,, akkor ezzel együtt kell élned. Vígasz, ahogy szélesedik a vállad egyre masszívabb leszel.
2013. ápr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!