Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Danabol kúrát csinálnék150-sze...

Danabol kúrát csinálnék150-szemes tudom hogy piramisba szedjem meg a mellékhatásokat is vágom. Edzek egy ideje és ki akarom próbálni. Közben kell proviron mindenképp és utána nolva? Ez az első kúrám akkor is kell? közben mehet valamilyen fehérje?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 14:46
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
mostanában minden hülye a danabolra van rákattanva?
2010. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 clint ***** válasza:

sok a 150 szem, elég a fele is.

Ugyanannyit fejlődsz majd úgyis, mintha a 150-et szednéd.

Proviron nem muszáj, ha csak a felét dobod be.

Mehet a nolva mellett a proviron utána.

Fehérje meg mindenképp kell, mégis mit épitsen be az izomzat???

2010. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 clint ***** válasza:
h4xOr igen. Nekem is feltűnt.
2010. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Vágom..muszáj közben provi és utána nolvadex ha csak 100-szemet tolok akkor is? ha csak legalont eszek az kevés? fehérjéből mit javasoltok porosat,vagy látam már itt is valaki írta az isosourcét az kevés?
2010. szept. 27. 15:47
 5/56 A kérdező kommentje:
esetleg tudna valaki még írni valami hasznosat az előző kérdésemre?
2010. szept. 27. 18:42
 6/56 anonim ***** válasza:
Provi nem kell nolvadex kell utána.Fehérjét olyat veszel amilyet akarsz de ha nem viszel be legalább 3-4g fehérjét/tskg naponta akkor kib*sztad a pénzed
2010. szept. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
Nolvadex helyet mit lehetne szedni? mert azt elég nehéz beszerezni.....
2010. szept. 27. 19:53
 8/56 anonim ***** válasza:
nem nehezebb mint a danabolt.Zita(ugyan az)
2010. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:

Kúra után 2X2 zitazonium élég?

10mg-os és szedném kb 2-hétig...

2010. szept. 28. 10:37
 10/56 clint ***** válasza:

én azt javaslom a proviront is szedd kúra után, igencsak csodásan megtartja az izmokat.

100 szemnél több danabolt ne szedj be első kúrába.

A legalon nem kell, napi 3-nál többet sosem fogsz szedni, a danából.

Egyébként sem tudom miért szedik a legalont kúra közben.

(Sokkal hatásosabb a kúra után egy legalon kúra ami hamar visszaállitja a májat a rendes kerékvágásba. Könyebb dolga van ha nem szeded a szert)

a nolvadex(zitazódium) az utolsó nap után kell. Ha 10 mg akkor jól írtad 2x2, és én szednék mellette proviront is, reggel egyet, este egyet.

A fehérje meg folyamatosan kell. Nekem ilyenkor két vödör is elmegy. Napi 3-4 nagy turmix, egy kiló csirkemell, 5-10 tojás. Igaz én 100 kg felett vagyok, de próbáld te is megoldani. 2-3 óránként vigyél be fehérjetartalmu ételt.

Vedd meg a legolcsóbb proteinport, fogj egy kétliteres üveget és vizzel keverj bele 10 púpos evőkanált. Az olyan 200 gramm fehérje. Azt szépen iszogasd egész nap. De a szilárd kajára is figyelj.

Ennyi. És jó lenne ha, megosztanád velünk milyen Danabolod van, mert nekem igencsak gyanús.

2010. szept. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!