Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha minden nap csinálok x...

Ha minden nap csinálok x mennyiségű hasprést akkor mennyi idő alatt kezd látszani valami és mennyi idő altt lehet valakinek kockás hasa?

Figyelt kérdés
Tudom kajafüggő meg mennyi zsir van valakin de engem a tapasztalatok érdekelnének!Köszönöm!Ja és szerintetek mennyi az ideális ismétlés szám.

2013. ápr. 2. 16:00
 1/4 anonim válasza:

[link]

Nem feltétlenül a kérdésedre ad választ, de érdemes elolvasni.

2013. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne csinálj minden nap x mennyiségű hasprést. Heti 2-3x edz hasra, de akkor rendesen:

Hasprés/felülés: 2-3x25-30

törzsfordítás/törzshajlítás: 2-3x30-40

egykezes kalapács hídtartás: 1xmax idő

Hogyha ezek az ismétlések már nem okoznak gondot, használj súlyokat, felső pozícióban mindig fújd ki a levegőt. Aztán akkor lesz eredmény, hogyha majd tömegelés után leszálkásítasz.

[link]

2013. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak haspréssel senkinek nem lett kockás hasa... Edz hasra heti kb 3szor, normálisan ne csak haspréssel, menjen lábemelés, egyéb törzserősítő gyakorlatok, utána meg majd szálkásíts normális étrenddel.
2013. ápr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 davvv11 ***** válasza:
Mindenkinek más a teste. Én leadtam 22kilót és még mindig nem kockás a hasam.. Jézusom most mi lesz... de ha tudod hogy kajafüggő meg mennyi zsír van a másikon akkor az a tapasztalat téged nem érint. Én 4éve edzek most jutottam el oda hogy rávegyem magam normális diétára. Amit itt leírnak az motivációnak jó neked és semmi másra. Ha csak hasprést csinálsz az nem jó... google a barátod vagy pl youtube-on is vannak fent komplett hasazási videók... de miért csak a hasadat akarod kockássá varázsolni? Sok embernek kockás a hasa és azt hiszi menő.. de igazából alultáplált és nem szálkás a kettő nem ugyan az ne tévesszen meg.
2013. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!