Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha mindenhez akarat erő és...

Ha mindenhez akarat erő és szorgalom kell, akkor egy túlsúlyos éjszakákat áttanuló egyetemista lány v fiú miért nem tud változtatni a testén ha rengeteg akarat erejük van? Vagy egy 45 ös többgyermekes anyuka?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:

1 évvel ezelőtt 125 kilogramm voltam, 10 év alatt próbáltam rengeteg diétát, rengeteg csodamasinát, és soha semmi nem használt, sőt a diéták nagy részének a vége iszonyat éhségérzet és zabálás, és még hízás lett a vége... Nem igazán sajnáltatják magukat, csak reményvesztettek, már nem hisznek benne, hogy valaha is lefogyhatnak, mert annyi mindet kipróbált már a nagy többség ami árad a tv-ből, rádióból, internetről, újságokból, és ezeknek nagy része sajnos parasztvakítás, és pénzhajhász szemét... Én úgy vagyok vele, hogy már gyerekeknek tanítani kéne a táplálkozásról, mert ha nem figyelek fel itt, teljesen véletlenül dirt boy, montez, és még pár arc írásaira, nem nézem meg body.builderen a sárgakapszula ebookot, és nem döntök úgy, hogy még ezt utoljára kipróbálom, mert valami icipici logika sejtetik benne, akkor most nem lehetnék 78kg...

Úgyhogy nem kell bántani a dagikat, nem akarják ők sajnáltatni magukat, csak a sok sok hamis információ miatt, amivel sok becstelen ember elárasztja őket, csalódtak már annyit mindenben, hogy nem hiszik el, hogy lefogyhatnak valaha is különösebb szenvedés nélkül.

2013. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha rengeteg akaratot irányítasz egy puskával egy tányér ellövésére, de 2 centivel mellé lősz akkor mennyire fogod szétlőni a tányért?

Semennyire, pedig ha eltalálod akkor nem egyet, de sorban 4-5 tányért is átlőhetnél.


Ha valaki kitartó munkát fektet valamibe, de az a valami eleve nem hatékony, akkor pontosan nullán állhat. Esetleg csiszolja az akaratát.. és ezt tiszteljük. A célját mégsem éri el.


Nem rengeteg erő és szorgalom kell, hanem jó irány. Ha a szorgalmas egyetemista keményen eszi a joghurtot és a teljes kiőrlésű kenyeret, mert ez a király akkor simán lehet, hogy nem fog fogyást elérni. Sajnos ez van.

2013. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert nem akarják igazán. Vagyis de, az eredményt biztosan, de az oda vezető utat nem, anélkül pedig lehetetlen.
2013. ápr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszik, hogy ez megcsinálhatatlan dolog.

Pedig elég ránézni Lee Priestre :D behízik mint az állat, versenyen meg semmi baja a szárazsággal...

2013. ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Prioritások. Tanulhatnának mellé zongorázni, építhetnének Parlament-makettet spagettiből, és csinálhatnának sok-sok mindent, amihez csak kitartás és szorgalom kell, de ők el vannak foglalva azzal, hogy tanulnak vagy gyereket nevelnek, nincs idejük-energiájuk még mozogni meg kalóriaszámolni is.

Én depresszióval küzdöttem sokáig, azért nem tudtam lefogyni. Most, hogy túlvagyok rajta, már megszabadultam 35 kilótól. :)

2013. ápr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mert hiába van nagy akaratuk,ha nem rendelkeznek a témával kapcsolatban információval és rutinnal.

pl az anorexek jó példák erre.

olyan akaraterejük van,hogy képesek a halálba éheztetni magukat és mindennel,mindenkivel dacolni,mégis ostobaság amit csinálnak,szóval hiába az akarat,ha nem párosul hozzáértéssel és nem is vágynak érteni hozzá.

2013. ápr. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

Azért, mert edzeni akarok, szeretek, és szorgalmasan végzem is azokat, még nem jelenti, hogy akaraterős, és szorgalmas ember vagyok.


Pl én elég sokat edzek, küzdősportot, és meg is látszik. de nem célom a jó kinézet, vagy az, hogy leverjem a kötözködő hülyéket. csinálom, mert szeretem. és mivel szeretem, gyakran csinálom, és beleadok mindent. ilyen a hozzáállásom. de ez nem akaraterő, meg szorgalom. ez szenvedély.


ha a sok hájpacni is edzeni szeretne, nem pedig csak a kinézetre gyúrnának, fogynának. De ők zabálni, meg lustálkodni szeretnek, ebben lesznek profik, és ez is látszódik meg a testükön. a zabáláshoz is kell akaraterő, meg szorgalom?

2013. ápr. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!