Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek a cigányok erősebb...

Szerintetek a cigányok erősebbek mit a magyarok?

Figyelt kérdés
szerintetek a cigányok erősebbek mit a magyarok ,szerintem sokkal ,miért? a magyarok gyengék?
2013. ápr. 4. 18:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%

A cigányok valahonnan Indiából jöttek és ott nem nagyon van 180cm magas ember.

Jóval gyengébbek nálunk is sőt sok csontsovány 0 izommal rendelkező van.

Igaz sok kigyúrja magát ,de mégtöbb amelyiknek csak az öltözködése meg a nyelvezete ,viselkedése kihívó, de attól még ő nem lesz erősebb!

Ezt csak ők hiszik el ja és az öreg nénikkel könyen keménykednek.

Ezt bizonyára azért hiszed mert volt egy csomószor, hogy a cigányok nyertek, nos ez azért volt mert ő támad és hülye lesz erősebb ellenfélre támadni, plusz sokszor csoportokba támadnak egy magyarra van amikor késsel.

2013. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok bocs a helyesírási hibákért.
2013. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
58%

Nem.

A cigány ritkán támad egyedül, gyáva ahhoz, csak csapatban nagy a szája, 1v1-ben csak szinte nőkre támadnak. Akiket látsz facebookon, a pózereket, azokon nem izom van, hanem photoshop meg 50 doboz tömegnövelő. Munkában nem edződnek, mert szerintük a munka lealacsonyít. Másrészt láttál már 50 évnél idősebb cigány férfit? Ha igen, akkor valószínűleg már egy roncs az öreg, tekintve, hogy az undorító életmódjuknak hála hamarabb öregednek és halnak meg, ellenben egy 50 éves magyar még bőszen melózik.

Szellemi téren is a magyar a jobb. Most jöhettek, hogy vannak cigány diplomások. Nagyszerű, képzeljétek repülő halak is, mégis forog a Föld. A magyar tanul, mert tudja, hogy semmi sincs ingyen neki. A cigány csak teng-leng, semmi tartósat nem teremt a 15 purdéján kívül, azt alig 50-60 évesen elpatkol.

A cigány kötekedik. A magyar tűri, mert nem tehet mást.

A cigány verekszik. A magyar hagyja, mert különben rácsok közé kerül.

A cigány öl. A magyar meghal.

Most nézzük fordítva a dolgokat.

A magyar kötekedik. A cigány meg az emberjogiakhoz és hülyére keresi magát.

A magyar verekszik. A TEK lezúzza.

A magyar öl. A magyar családjára, természetesen este, rágyújtják a házat.

2013. ápr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azért erősebbek mert csapatban vannak
2013. nov. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
0%
Nagyon erősek én láttam egyszer, egy cigány 7 rendőrrel bánt el puszta kézzel, majd két kocsi rendőr érkezett végül bilincs került a kezére de azt is sikerült neki elszakítani így elmenekült.Nagyon féltem.
2013. nov. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
ez igaz utólsó?
2014. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Dehogy erősebbek. Sokkal gyengébbek, és mivel a többségük gyáva szar így ha olyan embert látnak, aki lehet hogy elbánna velük 1v1 ben, akkor rámegy az egész "kiccsalád", rokonság, illetve késsel támadnak. Az életmódjukból adódóan, szerencsére nem sokáig élnek. Vannak, persze nagyon rendes romák is, de a többség semmirekellő.
2020. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!