Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 3x futás és 3x tornával...

Heti 3x futás és 3x tornával elérhetek jó alakot?

Figyelt kérdés

Eddig fitt kinézetem volt, de bizonyos okoból az elmúlt fél évben eléggé leeresztettem és szedtem föl fölösleget, amit nem dolgoztam meg.

Úgy gondoltam, hogy egyik nap futok egy olyan 8-10 km-et, másnap főleg hasra és lábra dolgozok.

Az étrendemmel nincs gond. Csak érdekel, hogy ez így elég, hogy 2-3 hónapon belül megformáljam újra fittre a testem.

20/F vagyok



2013. ápr. 4. 23:06
 1/7 anonim válasza:
Ha figyelsz a kajára, akkor szerintem igen.
2013. ápr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Osynho ***** válasza:
Miért csak hasra és lábra dolgozol? Van más izom is a testen.
2013. ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez teljesen rendben van!
2013. ápr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A lényeg a futás, úgyhogy ez teljesen rendben van.
2013. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Osynho ***** válasza:
Most komolyan? A válaszadók szerint ennyi futástól 2-3 hónap alatt jó alakja lesz? :D Még a fogyás oké (ha rendben van az étkezés), de izmosodáshoz azért több kellene...
2013. ápr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem azt írta senki szerintem, hogy kockahasa lesz 1 hónap alatt, de ahhoz hogy izmosodjon előtte, fogynia kell, ehhez pedig legjobb a futás. A kérdező azt írta, hogy fut és mellette majd alakot formál. Ezzel már el lehet indulni. Gondolom, hogy nem gondolja, hogy 2 hónap alatt 10-15 kilót fogy és a felét izom formájában visszaszedi.
2013. ápr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Osynho ***** válasza:

Kockahas = izmos test? :) Ahhoz pont jó a futás, mert csak le kell fogyni és máris látszódik a hasizom. Miért kellene fogynia ahhoz, hogy izmosodjon?


A kérdező ezt írta: "2-3 hónapon belül megformáljam újra fittre a testem". A fittség elég relatív, de a formásodás mémi izmosodást jelent.


A fut és mellette alakot formál az mit jelent? Alakja valakinek az izomtól lesz. Izmot nem fog felszedni fogyás közben, mert kalóriatöbblet kell hozzá.

2013. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!