Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 kúra Oxymethalont szeretnék...

1 kúra Oxymethalont szeretnék szedni, lesz a kúra után valami bajom? 15/F

Figyelt kérdés
15 éves fiu vagyok 1,5 éve rendszeresen edzek heti 4x eddig csak sima fehérjéket szedtem amit bodybuilder-ről rendeltem, most el azeretném kezdeni egy kura Oxymethalon-t és az után egy kúra Stanazolol-t 2 kúra után lesz valami bajom?

#Szteroidok-
2013. ápr. 6. 17:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
15 évesen valószínűleg lesz, tesztoszteron-származék, amit úgy kezeltek, hogy a májad ne tudjon vele mit kezdeni, ettől hazavágja a májadat. Tulajdonképpen méreg, amit szedni akarsz, nemcsak 15 évesen, 30 évesen is tönkremehet tőle a májad. A stanazollal is ez a helyzet, bár ennyire nem toxikus, a májad és a veséd veszélyben van.
2013. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
15 évesen minek akarsz koxolni??Versenyezni akarsz már 18 évesen?Vagy?
2013. ápr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
értem... Még annyit akarok kérdezni hogy szőrösebb leszek-e tőle..? de szerintem 2 kúrátol nemhinném..? :O
2013. ápr. 6. 17:44
 4/24 anonim ***** válasza:

Beláthatatlan következményei lehetnek, mivel most indult be igazán a tesztoszterontermelésed és be sem állt a szintje. Te ebbe akarsz beavatkozni szteroidokkal, el fogja a tested árasztani a tesztoszteron. Ezzel az a baj, hogy a férfi teste nem tolerálja a végtelenségig a tesztoszteront, elkezd belőle ösztrogén női nemi hormont gyártani.

Várható tünetek: abnormális mellzsírosodás, heresorvadás, hang vékonyodása, potenciaproblémák, májkárosodás, vesekárosodás, ízületi bántalmak( akkora erőt ad, amire nincs felkészülve az ízület és tönkremegy), állandó idegesség, és még sorolhatnánk a mellékhatásokat és ezek nem olyan mellékhatások, mint a fájdalomcsillapítónál, hogy 10 000ből 1nél fordulnak elő. A szteroidra mindenki teste máshogy reagál, életveszélyes szerek.

2013. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

én írtam neked az egészség rovatban.

ugye mondtam h itt többen fognak rá válaszolni

én sem ajánlom főleg nem ilyen korban

2013. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
itt egy kúra oximethalon-ról van szó (40 db), és egy kúra stanazol-ról (100db)
2013. ápr. 6. 18:47
 7/24 A kérdező kommentje:
ennyitől.. is ezek a mellékhatások vannak?
2013. ápr. 6. 19:28
 8/24 anonim ***** válasza:
Igen,ennyitől is.
2013. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Igazat írom, ezért sokan lecsesznek majd: nem valószínű hogy mellékhatás lesz, ha EREDETI a cucc, ami kb 10%, viszont eredmény sem, mert a kox nem így működik hogy 40 darab, majd ha 400at veszel az egy kúra. Én azt mondom neked 15 évesen bőven tudsz fejlődni, hagyd a koxot a fenébe. Maximum akkor koxolj ha versenyezni szeretnél, de akkor is még ráérsz naturálként edzeni pár évet!
2013. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
hát ki probáltam reggel fél, este megint egy fél, 4 db-ot beszedtem ugy 5 napon át, és már észre vettem hogy vizesedtem rendesen.. csak aztán kicsit gondolkoztam hogy majd késöbb kezdem el akkor majd rendszeresen szedni azt a 40 db-ot ugye nyárra.. szóval 5 nap alatt jött rám rendesen, akkor nem lehet hamísitott sz*ar.. ( gondolom) ? :O
2013. ápr. 6. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!