Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 kúra Oxymethalont szeretnék...

1 kúra Oxymethalont szeretnék szedni, lesz a kúra után valami bajom? 15/F

Figyelt kérdés
15 éves fiu vagyok 1,5 éve rendszeresen edzek heti 4x eddig csak sima fehérjéket szedtem amit bodybuilder-ről rendeltem, most el azeretném kezdeni egy kura Oxymethalon-t és az után egy kúra Stanazolol-t 2 kúra után lesz valami bajom?

#Szteroidok-
2013. ápr. 6. 17:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

RENDKIVÜL FONTOS HOGY A 7 HETES KURA UTOLSÓ 3 HETÉBEN TEHÁT AZ 5. 6.ÉS 7. HÉTEN NYOMNI KELL HETI 500 MG TESTO ENANTÁTOT VAGY TESTO CYPIONÁTOT MAJD AZ UTOLSÓ INJEKCIO UTÁN 3 HÉTTEL INDULJON A NAPI 2 X 10 MG ZITAZONIUM 30 NAPIG A TESZTOSZTERON TERMELÉS BEINDITÁSÁRA. IGY ELKERÜLHETÖ A TÖRÉS AZ OXI KURA VÉGÉN MIVEL A TESZTO. AZ OXIMETHAONNAL ELLENTÉTBEN NAGYON LASSAN TISZTUL KI.

Ezt egy weboldalról másoltam ki, de inkább azt mondom vágd a kukába! Ha koxolni is akarsz (úgysem fog érdekelni ha én azt mondom ne), akkor se ezt szedd! Ez hoz majd 10 kilót, abból 4 víz, 4 zsír és 2 kiló izom kb, ez pedig le is megy egy hónap alatt! Ha úgyis nyárra kell akkor minek akarod felhizlalni magad, meg bevizesíteni?

2013. ápr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Természetesen, tudom mi a különbség a kortiko-szteroidok és az anabolikusok között, tanultam anno kémiát én is. Csak arra írtam, hogy a szteroidok az egész életműködésre hatással vannak, és nem mindenkire ugyanúgy hat. A kortiko-szteroid sem okoz mindenkinél hízást, kiszámíthatatlan szerek.
2013. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

aki neked tanácsot adna, és tudja h fiatal korú vagy

júliustól az új dopping törvény miatt bűncselekményt követne el

a későbbiekben ezt majd vedd számításba

2013. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez a törvény sajnos nagyon rossz. A céljával egyetértek, de ez a tanácsadás enyhe mellélövés. Ugye én júliustól bűncselekményt követek el, mert azt tanácsolom neki dobja a kukába, de ha mégsem teszi, mert nem én csinálom hanem ő legalább végezzen levezetést. Ennek mi az értelme?
2013. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!