Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 kúra Oxymethalont szeretnék...

1 kúra Oxymethalont szeretnék szedni, lesz a kúra után valami bajom? 15/F

Figyelt kérdés
15 éves fiu vagyok 1,5 éve rendszeresen edzek heti 4x eddig csak sima fehérjéket szedtem amit bodybuilder-ről rendeltem, most el azeretném kezdeni egy kura Oxymethalon-t és az után egy kúra Stanazolol-t 2 kúra után lesz valami bajom?

#Szteroidok-
2013. ápr. 6. 17:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Most nézem mit akarsz szedni, na azt vágd ki a kukába azonnal!A leggyilkosabb szteroid, eredménye lesz, 2 hétig, majd összeesel. Oxymethalont a versenyzők elég nagy része kerüli, mert egy kúra is maradandó károsodást okozhat, amire 15 évesen még sokkal nagyobb az esély! Egyébként hormonháztartás helyrerakására is vettél dolgokat, vagy ennyi, amit leírtál? Mert ha ezt 15 évesen visszaállítás nélkül beszeded jobb ha felkészíted a barátnőid hogy a szerszám nem fog működni!
2013. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Elsőre Oxandrolont olvastam, azért írtam hogy ha eredeti nem valószínű hogy baja lesz, ez lemaradt.
2013. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

az a 40oxi tabletta olyan mintha 400 danabol tabit nyomnál be(ha eredeti mind2)

anapolan 50 néven van ált forgalomban, azaz 50mg a legmájgyilkosabb szerből amit valaha gyártottak szteroidként.

ez pontosan megfelel 10!! danabol tablettának azaz 50 mg

lehet számolgatni, meg esélyeket latolgatni h megéri e

biztos h nem és főleg nem 15 évesen.

2013. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
10 danabol v anabol tabletta ha 5 mg os kiszerelésben vannak...
2013. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nagyon nem éri meg, ez az a cucc amit még ha profi akarnál lenni akkor is kerülni kell, mert tömény méreg!
2013. ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Alapból aki ilyet 15 évesre rásóz, az egy hülye.
2013. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

aki valaha is oxi tablettán gondolkodott felejtse el

de van helyette más alternatíva, OMNADREN injekció

h ez a szer mit produkál?

az oxi tabletta testvére hatásban...

odarakja a tömeget de úgy mintha pumpálnának minden nap, és nem annyira mérgező

de viszont két hónap alatt 5-10 centit is nőhet a kar heti 500-750 mg os adagolással

de ezt is csak akkor ha már elmúlt vki 18 és nem lenne lassan bűncselekmény h vki ilyen szert elad...

2013. ápr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

15 évesen még egy orvos is 100x meggondolná, milyen szteroidot adjon, ha beteg vagy és szükséged van rá, akkor is. Bármilyen szteroid az ember szervezetére nézve méreg, a test pontosan szabályozza a mennyiséget. Ha ez az egyensúly felborul, akkor vége.

Én gyerekként (12) köhögésre kaptam szteroidot és híztam 15kg-t másfél hónap alatt, nem játék ez!

2013. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

utolsó, te kortikoszteroid -ot kaptál, ami gyulladáscsökkentő

és mivel az kortizol szintre hat, a zsíranyagcserét is befolyásolja nagyon

ez nem anabolikus cucc, pont az ellentettje

a kettő között óriási különbség van

az egyik anabolikus, magyaul felépítő, főleg izmok tekintetében

a másik meg a kortizol szintetbefolyásolja ami pont az izom metabolizmusáért is felel

úgyhogy akkor jó sokat híztál...

2013. ápr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Csak ezeket vettem.. Semmi vissza állito cuccokat mit kellene, hogy vegyek mellé ird le a nevét ha tudod..!
2013. ápr. 7. 10:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!