Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez megfelelő szálkásításhoz?

Ez megfelelő szálkásításhoz?

Figyelt kérdés

Tudom már mindenki unja az ilyen kérdéseket, de ez érdekel. :)


Heti hányszor érdemes futnom 40-50 percet? Ha megy akkor mehet a heti 7, vagy tartsak ebben is pihenőnapot?


2013. ápr. 11. 19:26
 1/8 A kérdező kommentje:

Szóval minél gyakrabban futok annál jobb hatása van?

Persze emellé megvan az étrend, már amennyire rajtam múlik, és súlyzós edzés is megy heti háromszor.

2013. ápr. 11. 19:28
 2/8 anonim ***** válasza:
minimum heti 3-4 aerob kell, de mehet minden nap is. Ezt majd látod, hogy mennyire haladsz. De csak kocogás legyen, mert magas pulzusnál izomvesztés lehet diéta alatt.
2013. ápr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, 10 km/h megfelelő?
2013. ápr. 11. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet így belőni, mert valakinél az megvan 130-as pulzussal, ami okés, valaki meg kiköpi a tüdejét azzal a tempóval és 180-as a pulzusa.:)
2013. ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szóval amennyit még lazán bírok annyival érdemes?! :)
2013. ápr. 11. 19:41
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, kb olyan tempó, hogy kicsit lihegve de beszélni tudjál mellette. Persze nem kell beszélni, csak így lehet ellenőrizni.:)
2013. ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy Montez mondja. Láttam én már túlsúlyos embert 3km/h-val sétálni 180-as(!!!) pulzussal. Ha nem tudod mérni, akkor ez a lihegős-beszélős dolog jó teszt.
2013. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

oké, köszi! :)

kipróbáltam és valószínű jó lesz nekem ez a tempó.

2013. ápr. 11. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!