Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a különbség a gyerek és a...

Mi a különbség a gyerek és a felnőtt nyíl vessző között?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni fa nyílvesszőket és ebből gyerek és felnőttet találtam, ám a kép ugyanaz volt mind a kettőnél, akkor mi a különbség?
2013. ápr. 12. 20:03
 1/3 anonim válasza:

A gyerek vessző gyerekeknek van, gyengébb íjhoz, rövidebb húzáshosszal, a felnőtt pedig felnőttnek.


Nem tudom, én ezt mondanám rá, de nem tudom hol láttál ilyet.

2013. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

felnőtt: [link]

gyerek: [link]

De köszönöm a válaszod, szerintem a felnőtt az ami kell nekem :)

2013. ápr. 12. 20:27
 3/3 anonim válasza:

Nos igen, gondolom felnőtt vagy, vagy legalábbis nem gyerek, gyerekvesszők leginkább csak tényleg gyerekeknek kellenek, mert túl rövidek, hogy azt te rendesen használni tudd.

Egyébként, ha személyesen veszed akkor látod mi kell neked, ha nem akkor pedig van olyan oldal ahol rendelésnél beállíthatsz szinte mindent a toll színétől típusától kezdve a vessző hosszáig(ha tudod a húzáshosszod).

2013. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!