Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik fehérjét válasszam? (lent)

Melyik fehérjét válasszam? (lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy másik fajta proteint kipróbálni + anyagilag is egy kicsit meg kell szorítanom magam, úgyhogy ezeken gondolkodtam:

pharma first-whey best

pharma first-whey great (az egyikben taurinból van több, a másikban glutaminból)

mhn sport- 100% whey (erről még alig hallottam valamit)


Mi a véleményetek ezekről, melyik a jobb, és miért? Az MHN-nél nem találtam leírást a részletekről, csak a fehérje-ch-zsír arányt, illetve a BCAA-t találtam meg :S



2013. ápr. 13. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Az mhn nagyon jó cucc, olcsóbb is és magasabb a fehérjetartalma is:

[link]

2013. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem közben másnak is a véleményét a pharma firstről, azt mondta az perfekt, mert ahogy a nevében is benne van, gyógyszertári tisztaságú.

Egyébként mind a három megfelelően tölt vissza? Vagy te csak az MHN-t próbáltad ki? :)


Köszönöm a linket, lehet hogy innen rendelem meg ezesetben :) Mennyi a szállítási költség? Ha 4100 kilója, hogy lehet áfával 12300? :D áfa nélkül írták oda,nem?

2013. ápr. 13. 10:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem bruttó annyiba kerül. A szállítás az 1400Ft, de 20 ezer fölött ingyenes a posta. Amúgy van ott még jó cucc:

Nekem mostanában ez is megy:

[link]

2013. ápr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

D: Montez jól nyomja az igét:D

D: felváltva ezt szoktam venni a MuscleTeamtől.

2013. ápr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!