Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Találtam egy edzéstervet csak...

Találtam egy edzéstervet csak nem értem őket?

Figyelt kérdés

Segicsetek mik ezek hogy: tárogatás,combhajlítás,evezés,lehúzás,oldalemelés,nyak mögül nyomás,koncentrált bicepsz,letolás

Hétfő: mell-láb Fekvenyomás: 3x10ism. Tárogatás: 3x10-12ism. Guggolás: 3x6-8ism. Combhajlítás: 3x10ism. Szerda: hát-váll Evezés: 3x10ism. Lehúzás: 3x10ism. Oldalemelés: 3x8-12ism. Nyak mögül nyomás: 3x6-8ism. Péntek: kar-has Kétkezes bicepsz: 3x12ism. Koncentrált bicepsz: 3x20-25ism. Letolás: 3x10-12ism. Szűk fekvenyomás: 3x6-8 ism. Felülés: 3x20-60ism. Lábemelés: 5x20ism?



2013. ápr. 14. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Beírod ezeket a gyakorlatokat google-ba, és ki fogja őket adni. Nem nehéz, ugye?


A számok az ismétléseket jelentik. Ha 3x10, akkor értelemszerűen 10x ki kell nyomnod/fel kell emelned az adott súlyzót, majd pihenni, és még kétszer megismételni.


Mi ez itt, baszod, kisegítő iskola?

2013. ápr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!